Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

28.08.2018 — 16:09
В Україні запустили сервіс на основі відкритих даних про першу реєстрацію авто

Вперше в Україні Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua. На основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників створено он-лайн сервіс про першу реєстрацію авто (texty.org.ua/cars), що надає змогу кожному громадянину самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок у кілька кліків. Про це сьогодні, 28 серпня, повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

28.08.2018 — 16:00
Стан підготовки житлово-комунального госпо­дар­ства об­ласті до нового опалювального сезону обговорили на засіданні колегії облдержадміністрації

Питання щодо стану виконання завдань з підготовки житлово-комунального госпо­дар­ства об­ласті та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2018/2019 року обговорили сьогодні в облдержадміністрації під час розширеного засідання колегії під головування голови облдержадміністрації Вадима Лозового.

28.08.2018 — 15:05
29 серпня розпочне роботу конкурсна Комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради Фонду енергоефективності, — Зубко

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

28.08.2018 — 14:42
Управління Держпраці: власника швейного цеху оштрафовано майже на 800 тис. грн. за неоформлених працівників

Керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області накладено штраф на фізичну особу-підприємця у розмірі 781 тисяча 830 грн. за використання праці сімох офіційно неоформлених працівників. Постанову винесено на підставі акту інспекційного відвідування.

28.08.2018 — 13:39
Усі керівники мають активно включитися в роботу з наповнення місцевих бюджетів, – Вадим Лозовий

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів розширене засідання колегії облдержадміністрації. До участі в засіданні були запрошені голова обласної ради Михайло Загородний, голови райдержадміністрацій, ОТГ, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ,  обласних установ та організацій, представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

28.08.2018 — 10:33
Визначено переможців Відкритого фестивалю-конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового «Грай, музико моя…»

Завершився Відкритий фестиваль-конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового «Грай, музико моя…», який вперше цього річ організували провели управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, обласна філармонія.