Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

29.08.2018 — 12:46
На колегії облдержадміністрації заслухали інформацію про особливості переходу на цифрове телевізійне мовлення

28 серпня перед учасниками розширеного засідання колегії облдержадміністрації виступила Представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Олена Гавінська, яка поінформувала усіх присутніх про особливості переходу з аналогового та цифрове телевізійне мовлення.

29.08.2018 — 12:15
Юні фотоаматори з Хмельниччини завоювали нагороди на всеукраїнських змаганнях

З 22 по 25 серпня 2018 року у місті Кременчуці Полтавської області відбулись Відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка» і Всеукраїнський конкурс фотоаматорів «Ми – діти України».

29.08.2018 — 10:36
«Нова українська школа — запуск реформи, участь громад» – освітяни провели обласний форум

28 серпня у Хмельницькому відбувся обласний освітній форум «Нова українська школа — запуск реформи, участь громад», до участі в якому були запрошені голови райдержадміністрації, об’єднаних територіальних громад, керівники їх структурних підрозділів, що відповідають за освітній напрям, директори обласних комунальних освітніх установ та багато інших.

29.08.2018 — 10:00
На засіданні колегії облдержадміністрації обговорили стан та перспективи розвитку музейної справи в області

28 серння в облдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії. Провів засідання голова облдержадміністрації Вадим Лозовий. Одним із питань порядку денного було обговорення стану та перспектив розвитку музейної справи в області. Доповідала на засіданні начальник управління культури, національностей,  релігій та туризму Ірина Трунова.