Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

06.09.2018 — 19:34
Президент: Європейський вектор України має бути зафіксований в документі найвищої сили – Конституції

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості проведення роботи для ухвалення змін до Конституції щодо закріплення курсуУкраїни на європейську і євроатлантичну інтеграцію.

06.09.2018 — 16:49
Уряд ухвалив розпорядження, спрямовані на забезпечення гендерної рівності

Уряд ухвалив розпорядження «Про затвердження Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року».

06.09.2018 — 16:29
Хмельниччина вітає кращих спортсменів

Сьогодні на центральному стадіоні обласного центру відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту. Найщиріші вітання приймали кращі спортсмени Хмельниччини, які своєю наполегливістю та волею до перемоги здобувають найвищі нагороди на змаганнях усіх рівнів, прославляючи рідний край.

06.09.2018 — 12:18
Головне управління статистики інформує

До вашої уваги інформація щодо заробітної плати та стану її виплати в Хмельницькій області, а також про оплату населенням Хмельницької області житлово-комунальних послуг у липні 2018 року.

06.09.2018 — 12:13
Управління Держпраці: під час інспекційного відвідування відновлено соціальні та трудові права працівника прийнятого на військову службу за контрактом

Під час інспекційного відвідування комунального підприємства державні інспектори відділу  з питань додержання законодавства про працю, зайнятість  та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Хмельницькій області встановили порушення соціальних та трудових прав працівника, який прийнятий на військову службу за контрактом. Підприємство здійснює діяльність у місті Хмельницькому.

06.09.2018 — 10:31
Вадим Лозовий з робочим візитом відвідав Полонщину

5 вересня голова облдержадміністрації Вадим Лозовий з робочим візитом відвідав Полонський район, під час якого оглянув цілий ряд об’єктів та провів зустрічі із представниками районної влади, місцевого самоврядування  та  депутатами.