Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

10.09.2018 — 16:37
Вадим Лозовий закликав учасників штабу не зупинятися на досягнутому та надалі працювати, захищаючи права заявників

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулося засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (Антирейдерського штабу).

10.09.2018 — 16:33
Увага! Конкурс проектів національно-патріотичного виховання

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

10.09.2018 — 16:25
Триває прийом заявок на конкурс для регіональних журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію “Угода про асоціацію: шлях змін”

30 вересня завершиться прийом заявок на конкурс для регіональних журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію “Угода про асоціацію: шлях змін”. Нагадуємо, що одна з номінацій – “Студентський матеріал”, в рамках якої до розгляду приймаються навіть не опубліковані роботи на євроінтеграційну тематику.

10.09.2018 — 15:18
УВАГА! Освіта для експортерів

Освітній напрямок Офісу з просування експорту (консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України) – це чудова можливість підготувати  бізнес та продукт до підкорення нових ринків, опанувати нові знання та отримати корисні поради для ведення експортної діяльності. Всі освітні послуги є безкоштовними. Знання та інформація – головний капітал будь-якого успішного бізнесу. Команда професіоналів та […]

10.09.2018 — 12:57
Володимир Кальніченко: Cівба озимих культур є основним та завершальним етапом закладення фундаменту урожаю наступного року

07 вересня на базі ТОВ «Нові аграрні технології» с. Олешин Хмельницького району, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка та за участю директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олега Омелянюка відбулась науково-практична конференція по посіву озимих зернових культур під урожай 2019 року.

10.09.2018 — 11:30
Вадим Лозовий привітав красилівчан з Днем міста

9 вересня старовинне подільське місто Красилів відсвяткувало свою 574-у річницю із дня заснування. З нагоди Дня міста красилівчани та гості міста зібрались на святкування свого спільного дня народження.

10.09.2018 — 10:24
У Кам’янці-Подільському відбулася всеукраїнська науково-практична конференція лікарів-онкологів

7 та 8 вересня цього року у місті Кам’янці-Подільському за участю лікарів-онкологів України відбулася науково-практична конференція «Подільські дні онкології та з нагоди 70-річчя заснування онкологічної служби у Хмельницькій області», яку організував колектив Хмельницького онкологічного диспансеру на чолі з головним лікарем В’ячеславом Морозом.

10.09.2018 — 10:16
Ми не питали і не збираємось питати в країни-агресора дозволу щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України – Президент

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю житомирському телеканалу «СК1» наголосив, що змінами до Конституції щодо закріплення курсу України на європейську і євроатлантичну інтеграцію має бути чітко зафіксовано в Преамбулі Основного Закону завдання для Президента, Верховної Ради і Уряду, а також у Прикінцевих положеннях ліквідація можливості мати російські воєнні бази, включно з Севастополем, на території України.

10.09.2018 — 10:09
9 вересня – Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

День пам’яті жертв фашизму – це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

10.09.2018 — 10:08
Представники громад з семи областей України знайомилися з роботою Полонського ЦНАП

Минулого  тижня 36 представників громад, включно з головами ОТГ та керівниками ЦНАП, відвідали ЦНАПи Кіптівської ОТГ Чернігівської області та Полонської ОТГ Хмельницької області. Навчальні візити проводяться у рамках реалізації Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою».