Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

20.09.2018 — 17:02
Сильне громадянське суспільство – запорука успішної влади

20 вересня в облдержадміністрації з ініціативи Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, за сприяння управлінь інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, молоді та спорту облдержадміністрації, громадської організації «Подільська правова ліга» та громадської ради при ОДА відбувся тренінг «Як зареєструвати громадську організацію?».

20.09.2018 — 14:27
КОНКУРС «Онлайн-сервіси: безпечна громада»

Українська Фундація Правової Допомоги при підтримці програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголосила конкурс «Онлайн-сервіси: безпечна громада».

20.09.2018 — 13:48
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.

20.09.2018 — 13:11
Ще 3 громади Хмельниччини отримали шанс на допомогу у створенні ЦНАП за підтримки U-LEAD

У липні 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила другий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору, у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 157 заявок від органів місцевого самоврядування та відібрала 118 громад для подальшого аналізу їх спроможності та розробки Технічних Завдань для створення ЦНАП. Серед них і 3 громади з Хмельниччини.

20.09.2018 — 12:20
Відродження села: в Ізяславському районі відкрили перші дві сімейні молочні ферми

19 вересня на Ізяславщині відбулося урочисте відкриття сімейних молочних ферм «Світанок» у господарстві Тетяни та Михайла Юрчуків у селі Топори (Топорівська сільська рада) та «Лісова пісня» у господарстві Бориса та Ірини Гуменюків в селі Покощівка (Михнівська сільська рада).

20.09.2018 — 12:06
Управління Держпраці: робоча група з детінізації ринку праці провела відвідування підприємців в обласному центрі

Робочою групою у складі представників управління Держпраці у Хмельницькій області, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України в області, Головного управління ДФС у Хмельницькій області, управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради проведено інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо відповідальності за використання незадекларованої праці у м. Хмельницькому.

20.09.2018 — 11:41
Збірна команда області з тхеквондо привезла нагороди із всеукраїнських змагань

14-16 вересня в Одесі відбулися три чемпіонати з олімпійського тхеквондо: Кубок України серед дорослих, командний чемпіонат України серед дорослих та командний чемпіонат України серед юніорів. В чемпіонатах взяли участь спортсмени з 20 областей України, всього близько 400 учасників.

20.09.2018 — 11:23
Запрошуємо хмельничан та гостей міста долучитися до Всеукраїнської акції – флешмобу «Усиновлення – це любов на все життя»

30 вересня в Україні відзначають – День усиновлення, аби вкотре звернути увагу до проблем дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення їхніх прав та найкращих інтересів, вжиття заходів для популяризації усиновлення та інших сімейних форм виховання.
Так, 28 вересня проводитиметься Всеукраїнська акція – флешмоб «Усиновлення – це любов на все життя», яка відбудеться одночасно в усіх регіонах України.

20.09.2018 — 09:50
Уряд виділив 29,4 млн грн. на допомогу родинам загиблих учасників АТО

19 вересня Уряд виділив 29,4 млн грн для виплати допомоги родинам учасників АТО, які загинули, та особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювань, одержаних під час участі в АТО.

20.09.2018 — 09:45
Парламент має підтримати зміни до Конституції, що закріплюють євроатлантичний напрямок розвитку України – Президент

Верховна Рада України має підтримати конституційні зміни, що закріплюють європейський та євроатлантичний напрямок розвитку нашої держави. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистому відкритті  XXV Форуму видавців у Львові.