Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

21.09.2018 — 16:37
Перші «пакунки малюка» вручено молодим сім’ям Ізяславщини

«Пакунки малюка» надійшли вже і на Ізяславщину, а саме до пологового відділення Ізяславської районної лікарні. Так, 21 вересня молоді батьки Марина та Михайло Васильняк із села Клубівка, які саме в цей   день виписувалися  отримали такий пакунок.

21.09.2018 — 15:43
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 21.09.2018 року  

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 597,6 млн.грн., що становить 105,8% до показників, затверджених обласною радою на січень-вересень  поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 5604,5 млн. грн. або 97,0 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на виконання […]

21.09.2018 — 14:03
Управління Держпраці: під гаслом «Ні! Зарплаті в тіні» відбулася акція на підтримку детінізації праці

Робоча група у складі представників управління Держпраці у Хмельницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України в області, Головного управління ДФС у Хмельницькій області, управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради взяли участь у акції на підтримку детінізації праці.

21.09.2018 — 13:53
Вадим Лозовий привітав працівників машинобудування з професійним святом

Щорічно, у четверту неділю вересня в нашій державі відзначається професійне свято працівників машинобудування і приладобудування України.
Сьогодні, напередодні свята, в обласній державній адміністрації відбулися урочистості. До працівників та ветеранів підприємств машинобудівного комплексу Хмельниччини звернувся голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, який подякував присутнім за вагомий вклад в покращення економічної ситуації регіону.

21.09.2018 — 12:26
Хмельничани відзначили День партизанської слави

Сьогодні, вшановуючи наших земляків, що полягли у нерівній боротьбі з фашистськими загарбниками, заступник керівника апарату Андрій Дикий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, представники міської влади, військовослужбовці, ветерани  та  громадськість поклали квіти на військовому кладовищі.

21.09.2018 — 10:27
Фахівців фінансових органів райдержадміністрацій навчають правильно складати проекти бюджетів

Починаючи з 2017 року, обласний бюджет, районні бюджети та бюджети міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад відповідно до бюджетного законодавства складають у програмно-цільовому методі.