Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

26.09.2018 — 17:57
Усиновлення – це любов на все життя!

26 вересня напередодні Дня усиновлення в Деражнянській райдержадміністрації відбулося чудове свято для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, що проживають у прийомних сім’ях. Організатори урочистостей – служба у справах дітей та відділ культури, національностей та релігій доклали чимало зусиль, щоб свято було цікавим і надовго запам’яталося. Привітали гостей свята голова адміністрації Андрій Зелінський, голова районної ради Віталій Сідлецький, міський голова Андрій Ковпак.

26.09.2018 — 15:23
Відбулося чергове засідання антирейдерського штабу

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка та за участю радника Міністра юстиції України, народного депутата України Ігоря Алексєєва відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств  (Антирейдерського штабу).

26.09.2018 — 14:35
Онлайн-платформа «Прозора ДАБІ» усуває чиновника з дозвільних процедур у будівництві, — Зубко  

Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив під час презентації онлайн-платформи проходження дозвільних процедур у будівництві «Прозора ДАБІ».  Презентація відбулась за участі Голови ДАБІ Олексія Кудрявцева та представника компанії  «АрселорМiттал» Володимира Ткаченка.

26.09.2018 — 13:46
Цінова ситуація в області на соціально значущі продовольчі товари  за серпень 2018 року

Цінова ситуація на основні продовольчі товари та послуги в області залежить від загальноекономічних тенденцій, які мають місце на споживчому ринку України. За даними Держстату України у серпні 2018 року ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (17 позицій з 23) є нижчими, ніж середні ціни по Україні.

26.09.2018 — 11:08
Запрошуємо хмельничан та гостей міста на святковий ярмарок приурочений до Дня міста

29 вересня 2018 року у м. Хмельницькому по вулиці Прибузькій (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації буде організовано проведення святкової обласної ярмарки сільськогосподарської продукції та громадського харчування приуроченої до Дня міста.
Хмельничани та гості міста матимуть можливість придбати продукцію від виробників області: свіжі овочі, фрукти, хлібобулочні вироби, м’ясні, ковбасні, молочні, тощо.
Початок 0 08:00

26.09.2018 — 10:44
Питання фінансування армії – один з пріоритетів проекту Держбюджету на 2019 рік, – Прем’єр-міністр

Питання фінансування армії та сектору безпеки – один з пріоритетів проекту Державного бюджету на 2019 рік, розробленого Урядом і поданого до Парламенту в терміни, що визначені діючим законодавством. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

26.09.2018 — 10:32
Перемога у першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”

У Переяславі-Хмельницькому пройшли традиційні змагання ВФСТ «Колос» під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?». П’ятеро юних гонщиць збірної команди області вирушили до одного з найдавніших міст Київської Русі налаштованими на боротьбу. Концентрація була необхідна, оскільки на змаганнях зібрались представники кращих шкіл велоспорту України: Київської області, Миколаївської, Вінницької, Дніпропетровської та інших.

26.09.2018 — 10:24
Управління Держпраці: робота по детінізації зайнятості триває

Стажуюсь, працюю лише декілька днів, не знаю, потрібно запитати у роботодавця – такі відповіді на запитання: «Чи оформлені з Вами трудові відносини?», чули представники робочої групи з питань детінізації зайнятості від працівників ТРЦ «Квартал» та ТРЦ «Оазис». Однак, більшість все таки ствердно відповідала «так».

26.09.2018 — 09:31
Президент закликав ООН ввести миротворчу місію на Донбас

Президент України Петро Порошенко впевнений, що розгортання багатонаціональної миротворчої операції з повноцінним мандатом ООН з єдиною чітко визначеною метою щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України може бути визначальним фактором припинення страждань українського народу. Про це Петро Порошенко сказав, виступаючи під час Заходу високого рівня щодо діяльності ООН з підтримання миру в рамках участі у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.