Новини

02.10.2018 — 17:07
Управлінням Укртрансбезпеки області проведено комісійне обстеження доріг загального значення в Білогірському районі

01 жовтня начальник управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба спільно з депутатом обласної ради Сергієм Іващуком, головою Білогірської райдержадміністрації Романом Муляром та начальником Білогірського ВП ГУНП у Хмельницькій області  Корженівським С.М. провели комісійне обстеження доріг загального значення  в Білогірському районі.

02.10.2018 — 16:41
В обласній державній адміністрації призначено заступника голови адміністрації

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового «Про призначення С. Павлишиної» № 85/2018 – р/к від 28.09.2018 року, заступником голови обласної державної адміністрації призначено Павлишину Світлану Андріївну.

02.10.2018 — 16:13
Хмельниччина завершила процедуру виділення земельних ділянок для будівництва нових амбулаторій

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина взяли участь у всеукраїнській відеоселекторній нараді щодо стану будівництва нових амбулаторій сімейної медицини,  яку провів Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

02.10.2018 — 15:55
У відділі містобудування та архітектури провели нараду з учасниками містобудівного процесу

2 жовтня під головуванням начальника відділу містобудування та архітектури Ірини Дунаєвської відбулась нарада з учасниками містобудівного процесу, працівниками органів містобудування та архітектури райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад, спеціалістами управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Хмельницькій області та її новоутвореними органами архбудконтролю, які були утворені місцевим самоврядуванням та отримали від ДАБІ повноваження у рамках децентралізації.

02.10.2018 — 14:58
Інформаційний вісник Уряду: За три роки зарплати вчителів зростуть майже на 85%

Проект бюджету-2019 передбачає чергове підвищення зарплат вчителів. Детальніше про те, які ще новації в освітній сфері передбачені в проекті бюджету – в сьогоднішньому «Інформаційному віснику Уряду».

02.10.2018 — 11:44
На виконання постанови КМУ від 14.03.2018 №197, у зв’язку із зміною вартості проїзду у міському комунальному транспорті в окремих містах області, триває обговорення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації “Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду”, яким встановлюється відповідна виплата у розмірі 123,75 гривень.

На виконання постанови КМУ від 14.03.2018 №197, у зв’язку із зміною вартості проїзду у міському комунальному транспорті в окремих містах області, триває обговорення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації “Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду”, яким встановлюється відповідна виплата у розмірі 123,75 гривень. Електронні консультації з громадськістю Поділитись —

02.10.2018 — 11:31
Подільські лікарі взяли участь у ХІХ Національному конгресі кардіологів України

26-28 вересня у м. Києві проходив ХІХ Національний конгрес кардіологів України. Делегацію від нашої області очолила начальник відділу лікувально-діагностичної допомоги населенню, головний терапевт Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Аліна Костенко.

02.10.2018 — 09:27
Глава держави підписав Закон щодо інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлюваної енергетики

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлюваної енергетики».
Законом вдосконалюються окремі норми законодавства для стимулювання розвитку відновлювальної енергетики, зокрема виробництва електричної енергії з енергії вітру.