Новини

04.10.2018 — 19:06
Освітяни Хмельниччини приймали вітання з нагоди професійного свята

Сьогодні в обласній філармонії відбулися обласні урочистості, приурочені до Дня працівника освіти. Педагоги області приймали вітання від представників обласної та міської влади, профспілок, громадськості.

04.10.2018 — 18:55
Сьогодні розпочав роботу Перший Всеукраїнський молодіжний форум НАТО

Учасників форуму привітали  Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов і директор Центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова.

04.10.2018 — 15:35
Уряд відновлює контроль швидкості на дорогах, – Прем’єр-міністр

Кабінет Міністрів України в рамках політики безпеки дорожнього руху відновлює масштабний контроль швидкості спеціальними засобами і силами Національної поліції. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з пресою у Кам’янці-Подільському.

04.10.2018 — 13:33
Розпочався робочий візит Володимира Гройсмана на Хмельниччину

Сьогодні на Хмельниччині з робочим візитом перебуває Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.  Вітали високоповажного гостя голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич. Першочергово Володимир Борисович ознайомився із ходом робіт з облаштування додаткової смуги на ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, більш знаної як “Тещин язик”.

04.10.2018 — 12:42
Хмельниччина підготовлена до опалювального сезону майже на 100 %

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко взяв участь  у всеукраїнській відеоселекторній нараді з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу,  житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури  до осінньо-зимового періоду, яку провів Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

04.10.2018 — 11:07
Стартували Тринадцяті педагогічні читання пам’яті М.М.Дарманського

Сьогодні в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція “Тринадцяті педагогічні читання пам’яті М.М.Дарманського”. Темою цьогорічної конференції є питання професійної підготовки майбутніх педагогів на засадах освітніх інновацій. Привітала учасників заходу заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.