Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

12.10.2018 — 17:13
Вадим Лозовий відвідав об’єкти інфраструктури Деражнянського району

В рамках робочого візиту на Деражнянщину, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий за участю керівництва району та міста відвідав низку об’єктів інфраструктури району.

12.10.2018 — 16:27
Голова адміністрації Вадим Лозовий  здійснив виїзний прийом громадян на Деражнянщині  

Одним із дієвих інструментів вивчення та вирішення проблем жителів  області є проведення особистих прийомів громадян за місцем їх проживання. Так, 12 жовтня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий провів виїзний прийом громадян у Деражнянському районі.

12.10.2018 — 14:55
Геннадій Зубко доручив регіонам забезпечити безаварійну роботу критичної інфраструктури у зимовий період

Сьогодні під керівництвом Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося планове засідання Державної комісії України з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Від Хмельниччини участь у засіданні взяли перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, начальник Головного управління ДСНС області Едуард Братко, працівники управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації та інші запрошені.

12.10.2018 — 14:31
У період з 06 по 10 листопада 2018 року в м.Неаполь (Італія) заплановано проведення міжнародної спеціалізованої програми «Трансформація бізнесу та управління змінами».

У період з 06 по 10 листопада 2018 року в м.Неаполь (Італія) заплановано проведення міжнародної спеціалізованої програми «Трансформація бізнесу та управління змінами». Основні теми: Аналіз позитивних і негативних показників стратегії організації Розвиток організаційної стратегії в вимірювані бізнес-цілі і завдання Розробка KPI відповідних вашої стратегії, цілям і задачам Виявлення проблемних зон пов’язаних з KPI Управління змінами […]

12.10.2018 — 14:25
24.10.2018 у Торгово-промисловій палаті України відбудеться “Перший форум індустріальних парків України”

Повідомляємо, що Мінекономрозвитку з метою вирішення актуальних проблем створення та функціонування індустріальних парків в Україні, вироблення рекомендацій щодо забезпечення їх позитивного впливу на залучення інвестицій та стійкий розвиток регіонів ініційовано проведення “Першого форуму індустріальних парків України”, який відбудеться 24.10.2018 у Торгово-промисловій палаті України. До участі в форумі запрошуються представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого […]

12.10.2018 — 14:14
Інформація про надходження та використання коштів обласного бюджету  станом на 12.10.2018

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 651,5 млн.грн., що становить 95,6 відсотків до показників, затверджених на січень-жовтень поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано  трансфертів з державного бюджету в сумі 5 998,4 млн.грн., або 91,4 відсотка до плану на звітний період, в тому числі: трансфертів на виконання власних повноважень […]

12.10.2018 — 13:21
Запрошуємо хмельничан та гостей міста на урочисті заходи з нагоди Дня захисника України!

14 жовтня 2018 року о 10-45 на майдані Незалежності (м. Хмельницький) відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України.
Під час заходів відбудеться церемонія складання урочистої клятви ліцеїста ліцеїстами Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області та Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 у складі «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області.
Також учасники зібрання та гості матимуть можливість оглянути  військову техніку та озброєння, яке використовується нашими військовими та є діючою.

12.10.2018 — 12:30
Хмельниччина серед лідерів по будівництву нових амбулаторій

В Україні вже розпочалося будівництво 38 нових сільських амбулаторій. Зараз важливим є показати стандарти якісної медицини у сільській місцевості. Ми говоримо про будівництво 512 нових амбулаторій. В розрізі регіонів їх кількість різна. Найбільше, у Хмельницькій — 27, Львівській — 47, у деяких областях по 25-30 проектів. Про це в ефірі 5-го каналу заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

12.10.2018 — 12:22
14 жовтня – День захисника України

14 жовтня відзначатиметься державне свято ~ День захисника України. Напередодні свята, перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, міський голова Олександр Симчишин, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, керівники силових структур області, військовослужбовці, ветерани, волонтери та громадськість міста поклали квіти до Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на майдані Незалежності.

12.10.2018 — 11:41
У Шепетівській центральній районній лікарні почали виконувати операції з ендопротезування кульшового суглоба

10 жовтня у Шепетівській ЦРЛ провели новий для цього закладу вид оперативного втручання – ендопротезування кульшового суглоба. Суть цієї операції полягає в заміні ушкодженого хворобою суглоба на штучний.