Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

16.10.2018 — 18:25
У Летаві відзначили свято села   

13 жовтня у Летаві відбулося свято села. Привітати летавчан із цією подією завітали заступник голови  облдержадміністрації Світлана Павлишина, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук’янова. Розпочалися урочисті заходи перед сільським Будинком культури.

16.10.2018 — 17:26
Вадим Лозовий провів “гарячу” телефонну лінію

Сьогодні мешканці області мали змогу поспілкуватися із головою облдержадміністрації Вадимом Лозовим та розповісти про проблемні питання, що їх хвилюють, під час “гарячої” телефонної лінії “Запитай у влади”.

16.10.2018 — 17:12
Збірна команда України виборола перше командне місце на чемпіонаті Європи з бойового самбо

13-14 жовтня в місті Острава, Чехія відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юніорів та юнаків. У змаганнях взяло участь 220 спортсменів з 13 країн. Збірна команда України виборола перше командне місце, друге місце збірна Молдови, третє  збірна Польщі.

16.10.2018 — 16:30
В Ізяславі відбувся «Ярмарок професій»

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних  робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій», який відбувся 16 жовтня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

16.10.2018 — 16:07
Натуралісти й науковці Хмельниччини провели ХІІ обласну дитячу науково-практичну конференцію юннатів і школярів

11 жовтня в Хмельницькому обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулась ХІІ обласна дитяча науково-практична конференція для школярів та юннатів-гуртківців Хмельниччини, які виконують дитячі науково-дослідницькі роботи в галузі природничих наук, сільського і лісового господарства під керівництвом учителів, керівників гуртків, науковців та фахівців народного господарства.

16.10.2018 — 15:54
Управління Держпраці: за використання нелегальної праці суб’єктів господарювання оштрафовано майже на 4 млн. гривень

За результати комплексних заходів управління Держпраці у Хмельницькій області, Головного управління ДФС у Хмельницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України в області, керівництвом управління Держпраці винесено постанови про накладення штрафних санкцій на суб’єктів господарювання, у розмірі 3 мільйонів 685 тисяч 770 гривень за використання праці 33 неоформлених працівників.

16.10.2018 — 11:00
З метою відзначення в області Європейського дня боротьби з торгівлею людьми  Міністерством соціальної політики України  у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні та Координатором проектів ОБСЄ в Україні  18 жовтня  у м.Хмельницькому планується проведення інформаційної акції «Хода за свободу»

З метою відзначення в області Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня  у м.Хмельницькому планується проведення інформаційної акції «Хода за свободу». Акція має на меті поінформувати громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію. Маршрут ходи: Майдан Незалежності – вул.Соборна […]