Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

24.10.2018 — 17:50
Інформаційний вісник Уряду: Уряд відзвітував за 9 місяців роботи в 2018 році

24 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман представив звіт роботи Уряду за 9 місяців. Як за цей період змінилося соціально-економічне становище в країні і якими будуть наступні кроки Уряду – в сьогоднішньому “Інформаційному віснику Уряду”.

24.10.2018 — 16:11
Світлана Павлишина вислухала проблемні питання полончан

Одним з пріоритетних завдань керівництва облдержадміністрації є максимальне наближення діяльності влади до потреб громадян. Саме з метою виконання цього завдання проводяться особисті прийоми громадян, які дають змогу не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми громади. Сьогодні черговий виїзний прийом у Полонному провела заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.

24.10.2018 — 14:43
Благодійна громадська інтернет-платформа “Люди допомагають людям”

«Люди допомагають людям» – це благодійна громадська інтернет-платформа адресної допомоги родинам загиблих у період подій Революції Гідності та під час бойових дій на Сході нашої країни.

24.10.2018 — 14:20
Інформація про виконання державного завдання по призову на строкову військову службу у Хмельницькій області

23 жовтня, під час засідання колегії обласної державної адміністрації, обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк доповів про виконання державного завдання по призову на строкову військову службу у Хмельницькій області.

24.10.2018 — 11:59
На теренах області успішно реалізовується правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Звітуючи на колегії обласної державної адміністрації про реалізацію загальнонаціонально­го правопросвітниць­кого проекту “Я маю право!” на теренах Хмельнич­чини, начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк зазначив, що 2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

24.10.2018 — 10:22
Відзначено позитивний досвід співпраці органів влади та громадськості

22 жовтня зі щорічним моніторинговим візитом до Хмельницького офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі громадської організації “Подільська правова ліга”, завітали монітори – Анжеліка Близнюк, Вікторія Ільчишина та Віталій Бабика.
У ході дискусії, що відбулась за участю  представників Хмельницької облдержадміністрації  та Головного територіального управління юстиції в області, обговорено  та відзначено високий рівень  організаційного розвитку громадської організації «Подільська правова ліга».

24.10.2018 — 10:10
«Ми зобов’язані створити для людей з інвалідністю можливість вести незалежний та повноцінний спосіб життя», – В. Лозовий

Під час колегії обласної державної адміністрації начальник відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації Ірина Дунаєвська розповіла учасникам колегії про забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території області.

24.10.2018 — 09:34
Поліомієліт. Пам’ятка для населення

Поліомієліт – гостре інфекційне захворювання вірусного походження, яке виникає в результаті інфікування одним з трьох типів вірусів поліомієліту та уражає центральну нервову систему, викликаючи паралічі та закінчується у важких випадках смертю.

24.10.2018 — 09:27
До уваги жителів міста та гостей!

28 жовтня o 19.00 в Хмельницькому театрі імені М. Старицького відбудеться прем’єра комедії «Одруження» М. Гоголя.
Вистава про непростий шлях до «щастя», багатозначна, і кожен, хто вирішить її подивитися, висмикне з сюжету свою мораль. Це закручена інтрига, колоритні персонажі і неймовірна подія в фіналі.

24.10.2018 — 08:46
100-літній ювілей відсвяткувала жителька с. Шаровечка Хмельницького району

23 жовтня свій славний 100-літній ювілей у колі рідних та близьких зустріла жителька с. Шаровечка Хмельницького району – Вітер Марія Спиридонівна.
Привітати з днем народження одну зі старійшин району завітали до господи  іменинниці голова райдержадміністрації Леся Коменда та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Гулько.