Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

29.10.2018 — 17:21
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів інформує

На виконання доручення першого заступника голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 602-06-06/41 від 11.10.2018 року інформуємо. З метою запобігання виникнення харчових отруєнь, пов’язаних з надходженням гуманітарної допомоги на приймальні пункти евакуації, організовані Чернігівською обласною державною адміністрацією в зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації техногенного характеру на арсеналі боєприпасів у […]

29.10.2018 — 16:50
Аграріями області намолочено три мільйони тонн зернових та зернобобових культур

Станом на 29 жовтня зернові обмолочені на площі 472,8тис. га, що складає 82% до наміченого.  Валове виробництво їх становить 3 млн. 22 тис. тонн, урожайність –  64 ц/га. Показник урожайності  на 6 ц/га вищий за минулорічний і є найвищим в Україні.
Голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий привітав аграріїв області з цим досягненням та вагомим вкладом у розвиток аграрного сектору Хмельниччини.

29.10.2018 — 15:40
У Хмельницькому провели акцію до Міжнародного дня боротьби з псоріазом

29 жовтня світ відзначає Міжнародний День боротьби із псоріазом. З цієї нагоди відбулася Всеукраїнська акція, яку підтримали і в Хмельницькому. Біля кінотеатру ім. Т. Шевченка лікарі-дерматовенерологи Хмельницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру провели просвітницьку роботу серед містян.

29.10.2018 — 14:21
Інформаційний вісник Уряду: Уряд компенсує комунальні витрати тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію

Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні.

29.10.2018 — 13:40
В облдержадміністрації обговорили шляхи реалізації реформи деінституалізації в області

Днями під головуванням заступника голови облдержадміністрації Світлани Павлишиної відбулося зібрання у форматі круглого столу, під час якого представники Департаменту освіти і науки та  Служби у справах дітей ОДА, Обласного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, інші члени міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, керівники спеціалізованих закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності мали можливість обговорити найбільш важливі аспекти проведення реформи системи інституційного догляду та виховання дітей в області. Також до роботи долучилася голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Інна Ящук.

29.10.2018 — 11:15
Педагоги-натуралісти провели в Хмельницькому ОЕНЦУМ регіональний педагогічний семінар-практикум

25 жовтня на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся регіональний педагогічний семінар-практикум «Організація та проведення масових еколого-натуралістичних заходів, дослідницько-експериментальної і природоохоронної роботи з учнівської молоддю в закладах загальної середньої освіти».

29.10.2018 — 11:00
Голова облдержадміністрації Вадим Лозовий здійснив виїзний прийом громадян на Віньковеччині

26 жовтня мешканці Віньковеччини мали змогу поспілкуватися з головою облдержадміністрації Вадимом Лозовим під час особистого виїзного прийому громадян. Зі своїми проблемами до очільника області звернулися 22 мешканці району.

29.10.2018 — 08:59
Тарифи на ЖКХ і ефективне енергоспоживання – одна зі сфер відповідальності місцевої влади, – Володимир Гройсман

Формування тарифів на житлово-комунальні послуги, так само як і запровадження заходів ефективного енергоспоживання – одна із сфер, за які відповідає не стільки центральна влада, скільки місцеве керівництво. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи питання збільшення цін на газ і розвитку подальшої ситуації.