Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

30.10.2018 — 17:52
У м. Шепетівка урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

30 жовтня у приміщенні Центрального офісу Корпорації «Сварог Вест Груп» відбулось урочисте відкриття Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7.
Під час заходу відбулась презентація приміщення та медичного устаткування, призначеного для огляду пацієнтів АЗПСМ №7 КЗ «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради. Новостворена амбулаторія на базі Корпорації «Сварог Вест Груп» оснащена новітнім обладнанням згідно вимог Міністерства охорони здоров’я України.

30.10.2018 — 16:40
Управління Держпраці: через недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці роботодавець сплатить понад 400 тисяч гривень

На підставі акта інспекційного відвідування Управлінням Держпраці у Хмельницькій області винесено постанову на підприємство про накладення штрафу у розмірі 409 тисяч 530 гривень за  недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці одинадцятьом працівникам.

30.10.2018 — 16:20
Військова частина 3053 Національної гвардії України відзначила 26 – річницю

30 жовтня в/ч 3053 Національної гвардії України відзначила 26 – річницю з дня створення.
Привітати нацгвардійців з річницею завітали представники обласної та місцевої влади,  силових структур, військовослужбовці.

30.10.2018 — 15:56
Україна підписала Меморандум з французькою компанією RTE з розвитку енергетичних мереж, — Зубко  

Підписання Меморандуму про співробітництво між НЕК Укренерго і французькою компанією RTE щодо розвитку енергетичних мереж – є ключовою подією для українського енергоринку. Це дозволить імплементувати інноваційні рішення, які здатні вивести українську електроенергетику на якісно новий рівень розвитку. Про це за результатами VII засідання змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

30.10.2018 — 15:50
В облдержадміністрації навчали фінансової стратегії розвитку громадської організації

29 жовтня в облдержадміністрації зусиллями двох структурних підрозділів – управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  і управління молоді та спорту у партнерстві з громадською організацією «Подільська правова ліга» організовано тренінг для представників інститутів громадянського суспільства на тему: «Фінансова стратегія розвитку громадської організації».

30.10.2018 — 10:55
Розпочався обласний військово-історичний вишкіл «Школа юних миротворців – Школа джур»

27 – 31 жовтня  у м. Кам’янець – Подільський, за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації  спільно з Кам’янець – Подільською районною дитячою громадською організацією «Клуб юних миротворців» та Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді розпочався обласний військово-історичний вишкіл «Школа юних миротворців – Школа джур».

30.10.2018 — 09:41
Стан впровадження заходів з реформи місцевого самоврядування

Хмельницька область вже четвертий рік поспіль залишається одним із лідерів серед регіонів України за результатами впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.
Станом на 20 жовтня 2018 року кількість утворених об’єднаних територіальних громад становить 42, площа яких 11,18 тис. кв.км (54,1% площі області), увійшли 766 населених пунктів з населенням 505,43 тис. осіб (39,7% від населення області, 332 базових рад).

30.10.2018 — 08:53
Інклюзія в школах та дитсадках стала обов’язковою вимогою

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми. Так, 1 вересня в дію вступили оновлені ДБН щодо проектування шкіл та 1 жовтня — оновлені ДБН щодо дитячих садків, якими введено обов’язкове проектування інклюзивного простору для дітей з інвалідністю у цих закладах.

30.10.2018 — 08:44
Глава Уряду доручив забезпечити ретельний моніторинг початку опалювального сезону та процесу надання субсидій

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку активно відслідковувати ситуацію із початком опалювального сезону на місцях. Одночасно Міністру соціальної політики України Андрію Реві доручено забезпечити ритмічність процесу надання громадянам субсидій на оплату комунальних послуг. Доручення дані за підсумками оперативної наради.