Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

02.11.2018 — 16:07
Відбувся обласний заочний конкурс авторів-гумористів «Власні усмішки»

Вже стало традицією Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді щорічно восени проводити обласний заочний конкурс авторів-гумористів «Власні усмішки» серед учні та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Цьогоріч на конкурс були представленні гуморески учнів та працівників з 22 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Зокрема за призові місця змагались 13 працівників та 24 учня ЗПО.

02.11.2018 — 14:26
З 1 листопада встановлено заборону на вилов риби у зимувальних ямах

З першого листопада в більшості українських водойм розпочалася осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. В переважній кількості областей вона триватиме до початку нересту 2019 року, в деяких – до кінця зимового періоду.

02.11.2018 — 12:08
3 листопада з ініціативи Римо-Католицької «Парафії Христа Царя Всесвіту» в місті Хмельницькому проводитиметься молитовна хода пам’яті загиблих воїнів АТО. Захід розпочнеться о 12.00 годині біля Пам’ятника загиблих у місті Хмельницькому на майдані Незалежності.

3 листопада з ініціативи Римо-Католицької «Парафії Христа Царя Всесвіту» в місті Хмельницькому проводитиметься молитовна хода пам’яті загиблих воїнів АТО. Захід розпочнеться о 12.00 годині біля Пам’ятника загиблих у місті Хмельницькому на майдані Незалежності. В рамках проведення заходу передбачено вшанування пам’яті новітніх Героїв України, хода до «Парафії Христа Царя Всесвіту» та молебень за загиблими учасниками АТО. […]

02.11.2018 — 11:36
Єва Мазур – бронзова призерка етапу кадетського Кубка Європи в команді

Нещодавно наша землячка Єва Мазур у складі збірної команди України (Лазоренко Олександра (Ужгород), Мазур Єва (Хмельницький), Садова Дарина (Львів), Чернишова Анна (Київ)) в запеклій боротьбі завоювала 3-є місце на етапі кубка Європи серед кадетів U-17 в Клягенфюрде (Австрія). 

02.11.2018 — 11:33
Вихованці Кам’янець-Подільських ДЮСШ-2 та ПНВО гідно представили область на чемпіонаті зі скелелазіння

27 жовтня в м. Кам’янець-Подільський пройшов відкритий юнацький  чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння (вид болдеринг). Змагання зібрали більше 70 учасників з Кам’янця, Хмельницького, Нетішина, Краматорська, Чернівців, Житомира, Львова. Вперше в змаганнях нашого регіону взяв участь юний скелелаз з Білорусі.

02.11.2018 — 10:58
З робочим візитом на Ізяславщині побував голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий

01 листопада голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий побував із робочою поїздкою в Ізяславському районі. Очільник області відвідав Ізяславську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1, а також проінспектував стан ведення робіт із утеплення приміщення спортивного залу. На завершення робочої поїздки Вадим Лозовий та голова районної державної адміністрації Борис Яцков оглянули стан дороги через село Сахнівці.

02.11.2018 — 09:48
На інформаційному просторі

31 жовтня на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з метою підвищення інтересу учнівської молоді до вивчення інформатики та інформаційних технологій, якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни для здобувачів освіти 8-10 класів закладів загальної та позашкільної освіти був проведений обласний конкурс з інформатики.

02.11.2018 — 09:32
Ризикоорієнтований підхід: для порядних забудовників частота перевірок зменшиться

31 жовтня Уряд затвердив нові критерії визначення ступеня ризиків для проведення перевірок державними органами контролю. Цей ризикоорієнтований підхід передбачає здійснення перевірок реальних ризиків діяльності бізнесу, визначених чіткими правилами і критеріями, зі встановленням видів бізнесу, які є більш ризиковими і які є менш ризиковими.

02.11.2018 — 09:02
В облдержадміністрації з професійним святом вітали працівників соціальної сфери

4 листопада в Україні відзначається професійне свято працівників соціальної сфери. З нагоди відзначення цього професійного свята в облдержадміністрації відбулося урочисте засідання, участь в якому взяли голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та його заступник Світлана Павлишина, голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники територіальних підрозділів ЦОВВ, установ та організацій соціальної сфери.