Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

05.11.2018 — 18:22
В.Лозовий: Вважаю питання забезпечення наших сільських мешканців якісними та доступними медичними послугами одним із своїх пріоритетів

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулася всеукраїнська відеоселекторна нарада з представниками областей, на якій обговорили  питання щодо виконання завдань з розвитку охорони здоров’я у сільській місцевості. Від Хмельниччини участь в нараді взяли голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, його заступник Світлана Павлишина, керівники та спеціалісти профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

05.11.2018 — 17:52
У Департаменті охорони здоров’я підвели підсумки за 9 місяців роботи ЛПЗ

Нещодавно у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації підсумували результати роботи галузі охорони здоров’я Хмельницької області за 9 місяців цього року. Участь у засіданні взяла заступник голови облдержадміністрації області Світлана Павлишина. Вітаючи присутніх, посадовець висловила  сподівання, що спільна праця допоможе створити позитивний імідж реформи охорони здоров’я та наголосила, що незважаючи на всі складнощі у втіленні цих перетворень, необхідно працювати спільно, щоб в результаті був зацікавлений кожен з його учасників.

05.11.2018 — 16:56
Онлайн-платформа служби зайнятості – «Моя професія: консультаційна мережа»

Аби допомоги молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності, служба зайнятості презентувала нову профорієнтаційну платформу для молоді – «Моя професія: консультаційна мережа».

05.11.2018 — 16:25
Інформаційний вісник Уряду: Уряд надасть субсидію з початку опалювального сезону усім, хто її потребуює

Уряд надасть субсидію усім потребуючим з початку опалювального сезону. Саме про це йтиметься в сьогоднішньому “Інформаційному віснику Уряду”.

05.11.2018 — 14:32
Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою на базі Філії Донецького національного університету ім. Василя Стуса «Бізнес –інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»

Із набранням чинності Закону України «Про державну службу» суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, встановлених положеннями статті 20 згаданого Закону, є вільне володіння державною мовою. Нормами статті 25 Закону визначено, що особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, зокрема […]

05.11.2018 — 14:23
До 2020 року Україна має завершити процес об’єднання громад, — Зубко

На сьогоднішній конференції представники ОТГ, бізнесу і міжнародних фондів одноголосно підтримали ідею щодо 100% покриття об’єднаними громадами території України до 2020 року. Отримала й підтримку ідея переходу з 2019 року на адміністративне рішення щодо об’єднання. І вона може бути реалізована тільки з прийняття парламентом  законопроекту «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Про це під час другої щорічної конференції партнерів DOBRE «Стратегічний розвиток та інвестиції» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

05.11.2018 — 11:58
Хмельничани успішно виступили на чемпіонаті України з кульової стрільби

Більше чотирьохсот спортсменів віком до 21-го року приймали участь у чемпіонаті України з кульової стрільби, який проходив у м. Вінниця. Як і на всіх попередніх чемпіонатах, виступ  хмельничан був успішним. Наші спортсмени здобули 16 медалей –  7 золотих, 2 срібних та 7 бронзових – такий здобуток земляків.

05.11.2018 — 08:29
На Хмельниччині провели щорічну акцію «Виміряй тиск – скажи інсульту «ні»

29 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з інсультом. З метою профілактики цього захворювання на Хмельниччині щорічно організовують акцію «Виміряй тиск – скажи інсульту «ні».
Цього року акцію до Всесвітнього дня боротьби з інсультом провели 1 та 2 листопада у торговельних центрах, об’єктах соціальної сфери, установах Пенсійного фонду та управлінь соціального захисту на місцях, аптеках, бібліотеках та житлово-експлуатаційних конторах.