Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

07.11.2018 — 18:44
Хмельниччина стане першою областю в Україні, що матиме аналіз ресурсів для розвитку відновлюваних джерел енергії

Хмельниччина стане першою областю в Україні, що матиме аналіз ресурсів для розвитку відновлюваних джерел енергії. Методологію для аналізу розроблять активісти Хмельницького енергетичного кластера спільно з ГО «Екоклуб» у рамках проекту «Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області». Про це розповіли під час прес-конференції, що відбулася 7 листопада в облдержадміністрації, представники Хмельницького енергетичного кластера.

07.11.2018 — 15:49
Заяву на оформлення біометричного паспорта відтепер можна заповнити он-лайн

У пілотну експлуатацію запущена нова електронна послуга, за допомогою якої громадяни можуть внести он-лайн свої персональні дані для оформлення біометричних документів. Це скоротить час їх особистого візиту до підрозділів Державної міграційної служби. 

07.11.2018 — 14:18
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» запрошує до участі у міжнародній поїздці «Європейська співдружність»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 11 по 19 квітня 2019 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

07.11.2018 — 11:42
Управління Держпраці: більше одного мільйона штрафу отримало будівельно-монтажне підприємство за використання праці неоформлених працівників

Керівництвом управління Держпраці у Хмельницькій області, за матеріалами інспекційного відвідування, накладено більше одного мільйона гривень штрафу на підприємство, яке виконує будівельно-монтажні роботи (м. Хмельницький) за порушення вимог щодо укладення трудових договорів та оформлення трудових відносин з працівниками.

07.11.2018 — 10:23
Відшкодування втрат на суму понад 18 млн. грн. забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом десяти місяців поточного року

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби Хмельницькій області ревізій впродовж січня-жовтня поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 24,4 млн гривень.

07.11.2018 — 09:13
До уваги жителів міста та гостей!

10 листопада 2018 року по вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) відбудеться обласний ярмарок сільськогосподарської продукції приурочений до Дня працівників сільського господарства України .
Початок ярмарку о 08:00 годині.