Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

09.11.2018 — 17:29
Арсен Аваков та Сергій Князєв з робочим візитом відвідали Хмельниччину

Сьогодні Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Національної поліції України Сергій Князєв побували з робочим візитом на Хмельниччині. Спільно із керівництвом силових структур області високопосадовців на гостинній подільській землі привітав голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

09.11.2018 — 16:43
Хмельницькі ракетники урочисто відзначили річницю з дня заснування військової частини

Сьогодні 21-у річницю з дня заснування відзначила військова частина  А-4239 Збройних Сил України. Аналогів цій ракетній бригаді в Україні немає. Усі роки хмельницькі ракетники демонстрували високу професійну майстерність, відповідальність і витримку, вірність присязі та військовому обов’язку. Особовий склад бригади сьогодні стоїть на захисті східних кордонів держави  та виконує завдання у складі сил і засобів Операції Об’єднаних сил.

09.11.2018 — 15:38
У Хмельницькому провели «ХІ Подільські медичні читання»

8 листопада у залі Хмельницької обласної філармонії відбулася традиційна науково-практична конференція«ХІ Подільські медичні читання». Захід організували за підтримки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та за участю вченого складу Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. Присвятили конференцію «Актуальним питанням надання медичної допомоги з питань внутрішніх хвороб».

09.11.2018 — 15:29
Обрано нового президента учнівської ради області

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді та плану роботи Ради учнівського самоврядування ЗПО Хмельницької області 08 листопада у Вищому професійному училищі № 25 м. Хмельницького відбувся навчально-мотиваційний зліт лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти  області. 

09.11.2018 — 14:02
“Професійна майстерність педагога – запорука успіху дитини в гуртку”

Саме на таку тему, 08 листопада, відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків початкового технічного моделювання на базі Нетішинського Клубу «Юний технік».
Метою заходу було удосконалення педагогічної майстерності, розширення освітнього простору керівників гуртків та оволодіння ними сучасними методами і прийомами навчання.

09.11.2018 — 12:20
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 09.11.2018 року  

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 721,2 млн.грн., що становить 94,2% до показників, затверджених обласною радою на січень-листопад  поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 6380,4 млн. грн. або 93,2 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на виконання […]

09.11.2018 — 12:11
Головне управління статистики інформує

Про оплату населенням Хмельницької області житлово-комунальних послуг у вересні 2018 року
У вересні 2018р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 112,4 млн.грн (99,8% нарахованих за цей період сум), за постачання електричної енергії – 88,9 млн.грн.

09.11.2018 — 09:47
Рішення про надання Томосу українській православній церкві все більше схвалюється в світі – Президент

«Дуже цікава зустріч була з Предстоятелем Фінської православної церкви митрополитом Левом, який висловив повну підтримку процесу створення автокефальної церкви. І ви бачите, що процес підтримки рішення Вселенського Патріарха про надання Україні Томосу про автокефалію, про надання грамоти про створення нарешті незалежної української церкви  від Москви має зараз ширитись і має все більше і більше схвалення в різних куточках світу», – розповів Глава держави.