Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

04.12.2018 — 19:34
Відбулося вручення банківських карток на отримання стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017/2018 навчальному році

29 листопада у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося вручення банківських карток на отримання стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017/2018 навчальному році.

04.12.2018 — 18:04
Інформаційний вісник Уряду: Прийшла субсидія. Як сплачувати свій обов’язковий платіж?

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

04.12.2018 — 17:58
Об’єкт будівництва не може бути прийнятий в експлуатацію, якщо він не відповідає вимогам безбар’єрності, — Зубко

Сьогодні Верховна Рада 230 голосами підтримала за основу законопроект № 7370 – зміни до Закону «Про регулювання містобудівної діяльності». Він забезпечує умови створення безбар’єрного доступу до приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності.
За словами Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, розбудова безбар’єрного простору, захист інтересів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності є одним з ключових завдань Мінрегіону та держави.

04.12.2018 — 17:10
Відбулося засідання обласної комісії щодо перерозподілу коштів ДФРР на інші соціально значущі об’єкти

4 листопада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулося засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

04.12.2018 — 16:48
Команда «Котики Шредінгера» гідно представила область на Всеукраїнському турнірі юних фізиків

Днями у м. Житомирі завершився фінальний етап ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків. У ньому взяли участь команди з різних місті куточків України: Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Волині, Чернівців, Хмельницького. Нашу область представляла команда «Котики Шредінгера».
За результатами змагань команда отримала диплом ІІІ ступеня, капітан команди Дмитро Войтков посів ІІІ місце в рейтинговій турнірній олімпіаді й отримав персональний диплом за гарну гру. Також «Котики Шредінгера» вибороли ІІ місце в традиційному турнірному брейн-ринзі.

04.12.2018 — 15:40
У місті-супутнику Хмельницької АЕС відкрито навчально-практичний центр зварювання

3 грудня цього року в місті енергетиків відбулося святкове відкриття навчально-практичного центру зварювання, який функціонуватиме на базі Нетішинського професійного ліцею. 

04.12.2018 — 15:29
Інформація про проведення обласного семінару-практикуму керівників гуртків технічної творчості «Застосування мультимедійних засобів у сучасній системі професійної освіти»  

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді 04 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків технічної творчості «Застосування мультимедійних засобів у сучасній системі професійної освіти».

04.12.2018 — 14:45
5.12.18 відбудуться обласні урочисті заходи з нагоди Дня волонтера (10.00, сесійна зала Будинку рад)

5.12.18 відбудуться обласні урочисті заходи з нагоди Дня волонтера (10.00, сесійна зала Будинку рад) Поділитись —

04.12.2018 — 12:05
Управління Держпраці: інспекторам праці об’єднаних територіальних громад наголошено на посиленні роботи щодо здійснення контрольних функцій у сфері праці

За ініціативи управління Держпраці у Хмельницькій області та за підтримки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся практичний семінар для інспекторів праці органів місцевого самоврядування щодо здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. На порядку денному – результати роботи щодо здійснення контрольних функцій у сфері праці інспекторами праці органів місцевого самоврядування.

04.12.2018 — 10:46
Відбулись робочі наради з учасниками містобудівного процесу щодо вирішення спірних питань при розробці генеральних планів населених пунктів

З метою врегулювання наявних територіальних межових питань між смт. Війтівці та Службою автомобільних доріг Хмельницької області, а також між містом Красилів та с.Щиборівка , 28 та 30 листопада 2018 року під керівництвом головного архітектора області Ірини Дунаєвської проведено робочі наради.