Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

06.12.2018 — 19:49
Відбувся фінал обласного конкурсу КВК «Проф.фест» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Запекла боротьба, гучні оплески та шквал позитивних емоцій – це все відчули гості та учасники  фіналу обласного конкурсу КВК «Про.фест» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, яка відбулася 6 грудня 2018 року  в приміщенні Хмельницького професійного училища.

06.12.2018 — 16:50
Відшкодування втрат на суму понад 18 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом одинадцяти місяців поточного року

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби Хмельницькій області ревізій впродовж січня – листопада  поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 24,4 млн гривень.
Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 18,5 млн грн, зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 3 млн гривень.

06.12.2018 — 16:06
Вадим Лозовий привітав представників місцевого самоврядування Летичівщини

Багатолюддя, море квітів, теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення. Усе це відбувалося 6 грудня в залі засідань Летичівської районної ради, де пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування.
Зі щирими словами привітань звернувся до присутніх голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

06.12.2018 — 15:47
Представлено проект обласного бюджету на 2019 рік

6 грудня під головуванням Вадима Лозового відбулося позачергове засідання колегії обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники окремих відділів апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації.
На порядок денний виносилося одне питання: «Про проект обласного бюджету на 2019 рік».
З даного питання присутніх проінформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич.

06.12.2018 — 15:26
7 грудня з 10:00 до 16:00 в урочистому залі Хмельницького університету управління та права (вул. Проскурівська, 57) відбудеться Форум жінок Хмельниччини «Я – жінка! Я можу!»

7 грудня з 10:00 до 16:00 в урочистому залі Хмельницького університету управління та права (вул. Проскурівська, 57) відбудеться Форум жінок Хмельниччини «Я – жінка! Я можу!». Основною метою Форуму є створення комунікативної платформи для жінок регіону з успішними представницями бізнесу, політики, культури, громадського сектору, дипломатичних установ, журналістики з України та країн ЄС; об’єднання знань та досвіду; […]

06.12.2018 — 13:56
Як на Хмельниччині подорожували в світі  професій

Протягом жовтня-листопада близько 8 тисяч учнів випускних класів (або кожен другий випускник) стали учасниками 22 інтерактивних профорієнтаційних заходів  під назвою «Подорож в світ професій». Цього року можливістю презентувати свої освітні послуги майбутнім абітурієнтам скористалися 25 професійно-технічних та 40 вищих навчальних закладів Хмельниччини, Тернопільщини, Рівненщини, Одещини та Харківщини.

06.12.2018 — 13:49
Управління Держпраці: робота з децентралізації владних повноважень у сфері законодавства про працю триває

Начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков продовжує зустрічі з керівниками об’єднаних територіальних громад, міських рад щодо реалізації повноважень у сфері законодавства про працю. Вчора така зустріч відбулася з представниками Білогірської селищної ради.

06.12.2018 — 13:04
Проекти, які реалізуються за держпідтримки, мають відповідати регіональним Стратегіям розвитку, — Зубко

Цього року були внесені ключові зміни в роботу Державного фонду регіонального розвитку. Вперше, у 2019 році ми підтримаємо проекти без «твердої основи» — стартапи, які будуть реалізовуватись в громадах за рахунок ДФРР. Про це на фінальній панелі Форуму місцевого самоврядування та III Форумі ОТГ наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

06.12.2018 — 10:44
Інформаційний вісник Уряду: Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації

У сьогоднішньому «Інформаційному віснику Уряду» – про новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

06.12.2018 — 10:06
Збройні Сили України є надійним гарантом нашої майбутньої перемоги – Президент привітав українських воїнів із Днем ЗСУ

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко напередодні Дня Збройних Сил України звернувся до українських воїнів та особливо відзначив, що «вже п’ятий рік поспіль вони відзначають на передовій російсько-української війни» своє професійне свято.