Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

08.12.2018 — 15:17
На підтримку полонених моряків на Ізяславщині пройшла Хода миру та злагоди

7 грудня вулицями Ізяслава пройшла хода Миру та злагоди на знак підтримки українських моряків, що були захоплені у полон в Азовському морі. На чолі колони військовослужбовці пронесли державний Прапор України та прапор Військово-Морських Сил України.

08.12.2018 — 15:16
На Хмельниччину завітала делегація з Волновахи

З метою налагодження конструктивної співпраці, більш тісних економічних та культурних зв’язків з нашим краєм на Хмельниччину з робочим візитом завітала делегація з Волновахи – перший заступник голови Волноваської РДА Ольга Сидоренко та представник громадської організації «Жіноча рада Донбасу» Наталя Крупина.  

08.12.2018 — 11:32
Хмельницька поліція розшукує хуліганів, які пошкодили меморіал на честь героїв Небесної сотні та воїнів АТО

Сьогодні, в ніч з 7 на 8 грудня, на майдані Незалежності сталася подія, яка обурює до глибини душі кожного, хто вболіває за долю України та шанує пам’ять про Героїв, що віддали своє життя за мир, спокій і процвітання нашого народу: невідомі вандали пошкодили меморіальну дошку з фотографіями героїв Небесної сотні та загиблих воїнів АТО.

08.12.2018 — 10:50
Відбулось засідання Ради регіонального розвитку Ізяславщини

Глава держави наголосив, що регіональні влади мають підготувати плани розвитку територій на 2019-2021 роки і чітко визначити пріоритети.  Летичівщина, Ярмолинеччина, Шепетівщина уже долучилися до цього процесу. Сьогодні відповідне засідання відбулося і на Ізяславщині. Враховуючи, що це один із районів, де реформа децентралізації гальмує, маємо надію, що ця зустріч дасть поштовх до активнішої роботи із створення об’єднаних територіальних громад, аби і жителі цього краю нарешті відчули її результати.