Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

11.12.2018 — 17:29
На Хмельниччині запроваджується нова соціальна послуга для вразливих сімей з дітьми – патронат над дитиною

На Хмельниччині стартував процес впровадження послуги патронату над дитиною. Це стало можливим завдяки тому, що область отримала власного тренера, сертифікованого за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі. Про це повідомили під час прес-конференції, що відбулася сьогодні в облдержадміністрації.

11.12.2018 — 17:08
Під час негоди пріоритет – це забезпечення водо-, тепло- та електропостачання, — Зубко на засіданні штабу ДСНС

11 грудня в ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо заходів з попередження надзвичайних ситуацій у зв’язку з оголошенням штормового попередження про негоду в більшості областей України. 
Від Хмельниччини участь у селекторі взяли голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, начальник ГУ ДСНС в області Едуард Братко та інші запрошені.

11.12.2018 — 16:44
В.Лозовий: Підвищення рівня заробітної плати та детінізація її виплати – запорука сталого економічного розвитку краю та добробуту громадян

Саме на цьому наголосив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами, головами об’єднаних територіальних громад.

11.12.2018 — 13:01
Стратегію регіонального розвитку району обговорили на Красилівщині

10 грудня відбулось засідання Ради регіонального розвитку Красилівського району. Участь в заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, міський голова Ніла Островська  та голова районної ради Василь Пасічник, представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, бізнесу, установ, підприємств, організацій району.

11.12.2018 — 12:42
Увага! Погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометцентру, 12 та 13 грудня по всій Україні очікується значне погіршення погодних умов.
Закликаємо водіїв, за можливості, не планувати поїздки на далекі відстані, бути уважними на дорогах та дотримуватись Правил дорожнього руху.

11.12.2018 — 12:26
13.12.18 відбудуться меморіальні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Покладання квітів: 10.00, пам’ятник «Героям Чернобиля-пожежникам» вул.Героїв Чорнобиля, 1/1, 12.50, пам’ятник «Героям та жертвам Чорнобиля»

13.12.18 відбудуться меморіальні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Покладання квітів: 10.00, пам’ятник «Героям Чернобиля-пожежникам» вул.Героїв Чорнобиля, 1/1, 12.50, пам’ятник «Героям та жертвам Чорнобиля» Поділитись —

11.12.2018 — 12:16
Управління Держпраці: в рамках тижня права роз’яснено трудові права працівникам ТОВ «Дювельсдорф Україна»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, фахівцями сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Хмельницькій області, на базі ТОВ «Дювельсдорф Україна», проведено інформаційний семінар у ході якого роз’яснено трудові права працівників.

11.12.2018 — 11:58
«Подільська зима» на Хмельниччині визначила найкращих легкоатлетів

7 грудня 10-й міжобласний легкоатлетичний турнір «Подільська зима» зібрав 150 юних спортсменів 2001 р. н. і молодших, які представляли 16 команд з Київщини, Вінниччини, Житомирщини, Тернопільщини, Рівненщини, Івано-Франківщини та Хмельниччини.

11.12.2018 — 09:28
Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».
«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», – підкреслив Президент.

11.12.2018 — 08:31
Національна дитяча рада у дії!

У м. Київ за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини відбувся Перший Всеукраїнський форум Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину» з метою активізації дітей та молоді у прийнятті рішень на національному та регіональному рівнях.