Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

13.12.2018 — 22:57
Вадим Лозовий: Маємо дати рівні можливості для здобуття освіти кожній дитині, незалежно від того, де вона мешкає

Днями в селі Грушка, що на Кам’янеччині, відбулася важлива і дуже очікувана подія: до місцевого ліцею прибув новенький шкільний автобус, що відтепер возитиме до цього навчального закладу дітей та педагогів з навколишніх сіл.

13.12.2018 — 19:24
За сприяння Трастового фонду НАТО Україна отримала новітнє обладнання для систем управління та зв’язку ЗСУ

Цього року Збройні Сили України отримають напередодні новорічних свят дуже очікувані та потрібні подарунки від НАТО.

13.12.2018 — 17:03
У Васьковецькому НВК підняли прапор ВМС на підтримку полонених українських моряків

Ізяславщиною  шириться флеш-моб, ініційований 7 грудня  головою Ізяславської районної державної адміністрації, депутатом обласної ради Борисом Яцковим,  на підтримку моряків Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які  були атаковані російськими військовими у нейтральних водах та віроломно захоплені у ворожий полон.

13.12.2018 — 16:52
Працівники судової галузі приймали вітання

Сьогодні, з нагоди Дня працівника суду, в апеляційному суді Хмельницької області відбулися урочистості. Привітати працівників даної галузі завітали голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, міський голова Олександр Симчишин, голова Хмельницького апеляційного суду Сергій Болотін та керівник Територіального Управління державної судової адміністрації України в області Іван Приступа.

13.12.2018 — 15:42
Галузевий конкурс профмайстерності серед інструкторів Енергоатома відбувся на Хмельницькій АЕС

11-12 грудня цього року на Хмельницькій АЕС проходив конкурс професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувальних центрів енергокомпанії. За звання найкращого змагалися інструктори Рівненської, Запорізької, Южно-Української, Хмельницької АЕС, а також представники відокремленого підрозділу «Атомремонтсервіс».

13.12.2018 — 15:31
В. Лозовий: Закликаю кожного громадянина долучитись до формування плану розвитку своїх територій

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 листопада 2018 року № 879/2018-р «Про Раду регіонального розвитку Деражнянського району», 12 грудня відбулось засідання  Ради  регіонального розвитку району. Головував на засіданні голова районної державної адміністрації Андрій Зелінський. Почесним гостем засідання став голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

13.12.2018 — 14:29
22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року по вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) відбудуться обласні ярмарки сільськогосподарської продукції приурочені до різдвяних свят

Шановні хмельничани та гості міста! За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року по вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) відбудуться обласні ярмарки сільськогосподарської продукції приурочені до різдвяних свят. До уваги відвідувачів буде представлена продукція сільськогосподарських товаровиробників […]

13.12.2018 — 13:57
Оперні постановки Хмельницької обласної філармонії

Впродовж вже декількох сезонів на сцені Хмельницької обласної філармонії відбуваються оперні постановки. Досить приємно, що такі вистави відвідують не лише хмельничани та жителі області, але й відомі мистецтвознавці серед яких Олександр Козаренко, доктор мистецтвознавства, професор. Саме оперу «Богдан Хмельницький» українського композитора Костянтина Данькевича відвідав Олександр Козаренко, написавши пізніше свій критичний відгук на постановку.

13.12.2018 — 12:50
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до  Указу Президента, починаючи з 2006 року, цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Обрана вона була не випадково, адже саме цього дня, 32 року тому, відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

13.12.2018 — 12:47
«Ти зможеш, якщо зміг я»

В рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я», 12 грудня Хмельницький обласний центр «Спорт для всіх» провів змагання з дартсу та «Веселі старти» серед вихованців Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи – інтернату І-ІІІ ст. №2.