Новини

26.02.2019 — 19:30
Ми за цивілізований європейський розвиток нашої країни, за успішні реформи! – голови ОТГ Хмельниччини

Голови територіальних громад області  висловилися на підтримку реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком. Про це йдеться у зверненні, яке зачитала сьогодні  голова Асоціації ОТГ, Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць під час розширеної наради з питань впровадження реформи місцевого самоврядування та державної регіональної політики, що відбулася на базі Гуменецької об’єднаної територіальної громади.

26.02.2019 — 19:27
У Гуменцях відчинила свої двері для відвідувачів нова медіатека

Сьогодні в Гуменецькій громаді відбулася ще одна важлива для її мешканців подія: відчинила свої двері для відвідувачів сучасна медіатека. Це вже другий такий заклад у громаді, адже перша медіатека була відкрита при опорній школі в рамках програми інклюзивної освіти, що реалізовується за підтримки дружини Президента України Марини Порошенко.

26.02.2019 — 17:18
У Гуменецькій ОТГ відкрили Центр ПМСД

Відсьогодні мешканці Гуменецької ОТГ мають можливість отримувати якісну медичну допомогу у своїй громаді, адже саме сьогодні відбулося офіційне відкриття Центру первинної медико-санітарної допомоги.
На цю урочисту подію завітали не лише мешканці громади, а й численна делегація, до складу якої увійшли голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, керівники Кам’янеччини, голови ОТГ з усіх куточків області.

26.02.2019 — 17:01
Підбили підсумки роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області за 2018 рік

25 лютого відбулася нарада для директорів районних міських селищних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування, керівників структурних підрозділів (які проводять соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю) відповідних комунальних закладів органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад на тему: «Підсумки роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2018 рік, стратегічні завдання центрів СССДМ на 2019 рік».

26.02.2019 — 16:52
Семінар нарада для директорів районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

25-26 лютого 2019 року на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, проведено тематично короткостроковий семінар для директорів районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на тему: «Надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді в умовах адміністративно-територіальної реформи».

26.02.2019 — 16:02
В. Кальніченко: Кожен господар має знати як вберегтися від африканської чуми свиней

В рамках проекту технічної допомоги Європейським банком реконструкції та розвитку і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні», 25 лютого в залі засідань адмінбудинку Летичівської районної ради відбувся семінар на тему «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні: II етап».

26.02.2019 — 12:39
На Летичівщині затвердили Перспективний план розвитку на 2019-2021 роки

22 лютого під час засідання Ради регіонального розвитку Летичівського району було затверджено Перспективний план розвитку Летичівщини на 2019-2021 роки. Засідання проходило під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої та за участю голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового.

26.02.2019 — 10:17
Мінрегіон підвищив безпеку і надійність проектування фундаментів

Нові державні будівельні норми щодо проектування основ і фундаментів (ДБН В.2.1-10:2018 «Основи і фундаменти будівель та споруд. Основні положення»), які вступили в дію з 1 січня 2019 року, дозволяють використовувати низку сучасних технологій, матеріалів та методів розрахунку для підвищення безпеки та надійності проектування будівель. Також, за підрахунками експертів, нововведення пришвидшать зведення фундаментів та основ на 20%. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

26.02.2019 — 10:07
Експерти проаналізували бюджети об’єднаних громад кожної області за 2018 рік

Експерти з фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International) проаналізували бюджетні показники 665 ОТГ у розрізі всіх 24 областей.

26.02.2019 — 09:54
Президент про індексацію пенсій: Це є наша стратегія боротьби з бідністю. Економічні можливості для цього є

Президент Петро Порошенко зазначає, що в державі забезпечені необхідні економічні умови для проведення індексації пенсій найменш захищеним категоріям пенсіонерів. Про це Глава держави сказав під час наради щодо проведення індексації пенсій.