Новини

28.02.2019 — 20:30
Закликаємо усіх долучитися до обговорення перспективного плану розвитку Хмельниччини, – Вадим Лозовий

Без комплексного підходу та стратегічного планування неможливо забезпечити сталий розвиток території свого краю – на цьому наголосив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий під час прес-конференції за участю регіональних ЗМІ, що відбулася 28 лютого  в облдержадміністрації.

28.02.2019 — 17:35
Вадим Лозовий: Показати світу, що в Україні є верховенство права та можуть відбутися демократичні вибори – наша головна мета

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч голова облдержадміністрації Вадима Лозового з довогостроковими спостерігачами місії ОБСЄ:  Сабін Охайон (Франція), Хельмутом Гюзером (Німеччина), Діджі Вільгельм (Сполучені Штати Америки) та Джеймсом Берком (Сполучені Штати Америки).

28.02.2019 — 14:53
Антирейдерський штаб відновив свою роботу у 2019 році

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (Антирейдерського штабу).

28.02.2019 — 14:35
Інформаційний вісник Уряду: Доступні ліки за електронним рецептом вже з квітня

Уряд запроваджує новий, більш зручний механізм отримання «доступних ліків» – за електронним рецептом. Вже з квітня лікарі будуть виписувати тільки е-рецепти на ліки, що включені до урядової програми «Доступні ліки». Е-рецепт дозволить пацієнтам отримувати потрібні їм ліки в будь-якій аптеці, що увійшла в програму, незалежно від того, в якому місті чи селищі був виписаний рецепт.

28.02.2019 — 14:18
В облдержадміністрації проаналізували результати діяльності установ культури і мистецтва області у 2018 році

27 лютого відбулося  розширене засідання колегії  управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації. У залі були присутні члени колегії, спеціалісти управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, директори установ культури і мистецтва обласного значення, начальникам структурних підрозділів у сфері культури райдержадміністрацій та міськвиконкомів, представники об’єднаних територіальних громад взяти участь у засіданні колегії.

28.02.2019 — 12:58
У Львові відбувся семінар з актуальних питань створення регіональних центрів громадського здоров’я

26-27 лютого у Львові провели семінар з актуальних питань створення регіональних центрів громадського здоров’я. Участь у ньому взяли делегації з 9 обласних Департаментів охорони здоров’я та делеговані до участі фахівці, котрі залучені до побудови системи громадського здоров’я на регіональному рівні.

28.02.2019 — 10:30
Володимир Гройсман закликає міських голів та керівників регіонів внести питання безпеки дорожнього руху в стратегії розвитку територій

26 лютого на засіданні Координаційної ради з безпеки дорожнього руху Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міських голів та керівників органів місцевої влади різних рівнів внести та активно опікуватися питаннями безпеки руху в рамках виконання регіональних стратегій розвитку. «Важлива безпека всередині міст. Я тут говорю як фахівець», – сказав Володимир Гройсман.

28.02.2019 — 10:25
Відбулась підсумкова нарада терапевтичної служби області та майстер-клас з ІХС

21 лютого у конференц-залі Державного патолого-анатомічного центру відбулася нарада терапевтичної служби Хмельниччини за підсумками роботи у 2018 році. Так, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я  ОДА, головний терапевт області Аліна Костенко проаналізувала роботу служби за підсумками діяльності у 2018 році.

28.02.2019 — 10:22
Світлана Павлишина провела зустріч з працівниками обласного краєзнавчого музею

27 лютого в обласному краєзнавчому музеї заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина провела зустріч з працівниками закладу. Участь в зустрічі також взяла начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірина Трунова.

28.02.2019 — 10:01
Головне управління статистики інформує

Капітальні інвестиції в Хмельницькій області у січні–грудні 2018 рокуУ січні–грудні 2018р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 10435,3 млн.грн капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 3,5% менше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2017р.