Новини

21.03.2019 — 18:01
Вадим Лозовий взяв участь у двадцять п´ятій сесії обласної ради

21 березня голова обласної ради Михайло Загородний провів пленарне засідання чергової двадцять п´ятої сесії облради. У пленарному засіданні також взяли участь голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники територіальних управлінь центральних органів влади.

21.03.2019 — 15:22
Запрошуємо долучитися до круглого столу на тему: “Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу, науки та громадськості”

22.03.2019 о 11.00 відбудеться круглий стіл на тему: “Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу, науки та громадськості”. Захід проходитиме на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Програма додається. програма Поділитись —

21.03.2019 — 14:51
Програма професійних стажувань Professional Fellows Program (США)

Програма професійних стажувань Professional Fellows Program (PFP) проводить відкритий конкурсний відбір до участі. Молоді спеціалісти державних установ усіх рівнів мають можливість пройти безкоштовне 6-тижневе професійне стажування у США восени 2019 року. Учасники програми отримають досвід роботи в державних установах США, який зможуть використати у подальшій держслужбі після повернення в Україну. За умови успішного проходження конкурсного відбору на […]

21.03.2019 — 14:24
Управління Держпраці: стартував двохденний тренінг з ефективних комунікацій і подолання незадекларованої праці

У рамках проекту ЄС-МОП розпочався тренінг з технік ефективних комунікацій і подолання незадекларованої праці для інспекторів праці Управління Держпраці у Хмельницькій області.

21.03.2019 — 12:59
На Старокостянтинівщині відкрито сонячну електростанцію

За декілька років на Старокостянтинівщині реалізовано ряд успішних проектів із розвитку альтернативної енергетики. Зокрема, побудовано малі ГЕС на річці Случ у с. Самчики та Губин, сонячні електростанції в с. Коржівка, Северини та Вишнопіль. Процес впровадження альтернативної енергетики в районі триває. Так, 19 березня відбулось відкриття сонячної електростанції потужністю 1,9 МВт у селі Писарівка, Огіївської сільської ради.

21.03.2019 — 11:32
Триває чемпіонат Європи з кульової стрільби у хорватському місті Осієк

На рахунку хмельничан уже три нагороди. Крім бронзової медалі, завойованої у перший день змагань, майстер спорту України міжнародного класу, учень Хмельницької обласної ДЮСШ Ігор Кізима виборов золото, а його одноклубник, майстер спорту України міжнародного класу, триразовий чемпіон Європи минулого року Денис Баблюк став чемпіоном серед юніорів.
Змагання продовжуються.

21.03.2019 — 11:16
Ваучер – послуга з професійного навчання

У січні-лютому 2019 року Хмельницькою обласною службою зайнятості видано ваучер для підвищення конкурентоспроможності 4 особам старше 45 років.

21.03.2019 — 10:56
Україна стає все міцнішою в своїй енергетичній незалежності – Президент на Хмельниччині

Під час участі в Раді регіонального розвитку Хмельниччини Президент Петро Порошенко відзначив досягнення України на шляху своєї енергетичної незалежності.
«Про енергонезалежність не далі як позавчора говорили на нараді з питань розвитку атомної енергетики в Нетішині про енергетичний міст до Європейського Союзу. Міст – це мрія, яка починає реалізовуватися. Ми виходимо з єдиної радянської енергетичної системи. Україна стає дедалі все міцніше в своїй енергетичній незалежності. І  ми продовжуватимемо цю стратегію», – сказав Петро Порошенко.

21.03.2019 — 10:00
26.03.19 відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації  (10.00, сесійна зала Будинку рад).

26.03.19 відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації  (10.00, сесійна зала Будинку рад). Поділитись —