Новини

15.04.2019 — 17:10
Молодіжний патріотично-правовий рух “ХОМА” відзначив ІІІ річницю створення

13 квітня в залі Хмельницької  обласної філармонії відбувся святковий концерт з нагоди  ІІІ-ї річниці створення молодіжного патріотично-правового руху “ХОМА”. 

15.04.2019 — 16:40
У Теофіполі відкрили новий спорткомплекс

12 квітня в Теофіполі відбулося урочисте відкриття першої черги будівництва районного будинку культури – спортивного комплексу.

15.04.2019 — 15:08
Державне агентство з електронного врядування зняло міні-серіал про електронні послуги

«Тримай пораду від сусіда» – перший в Україні міні-серіал про електронні послуги, спрямований на їх популяризацію серед громадян.

15.04.2019 — 15:00
Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян, на якому посадовцем розглянуто 53 звернення від жителів області. Більшість з них були спрямовані на отримання матеріальної допомоги у зв’язку з необхідністю лікування.

15.04.2019 — 12:12
Виконання плану роботи обласної державної адміністрації за І квартал цього року

Згідно з регламентом, Хмельницька обласна державна адміністрація здійснює щорічне та щоквартальне планування своєї діяльності, спрямованої на виконання завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, галузевими та регіональними програмами. Протягом І кварталу 2019 року на засіданнях колегії обласної державної адміністрації розглянуто питання, що стосувались стану освоєння у 2018 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних […]

15.04.2019 — 11:35
Відбувся  громадський брифінг «Сьогодення та перспективи Ізяславської територіальної громади»

12  квітня в приміщенні Ізяславського районного будинку культури відбувся громадський брифінг «Сьогодення та перспективи Ізяславської територіальної громади». Модератором заходу виступив заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. На відміну від традиційного брифінгу, на якому присутні лише представники засобів масової інформації, на громадському брифінгу були присутні керівники Ізяславського району, міста Ізяслав, сільських громад, делегації ряду установ, підприємств та організацій району, депутати місцевих рад різних рівнів, представники громадськості, тощо.

15.04.2019 — 09:44
ІНФОРМАЦІЯ про діяльність Управління (Північно-західна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Державної інспекції ядерного регулювання України на території Хмельницької області у І-му кварталі 2019 року

Потягом І-го кварталу 2019 року на території Хмельницької області діяльність у сфері використання ядерної енергії здійснювали 92 суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи), що застосовують у своїй діяльності радіаційні технології та використовують закриті (радіонуклідні) джерела іонізуючого випромінювання та пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання (ДІВ).

15.04.2019 — 09:38
Відбулося засідання ТЕБ і НС

13 квітня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації.