Новини

16.04.2019 — 16:32
В. Лозовий: Сьогодні стабільний розвиток економіки області – наша головна мета

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулася нарада у ході якої обговорили стан та перспективи розвитку промислового виробництва в області. До участі також долучилися голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, начальник Державної фіскальної служби України в області Сергій Ковальчук, заступник начальника Хмельницької митниці Олег Лазунін, технічний директор ПАТ «Хмельницькгаз» Олександр Лоб, фінансовий директор АТ «Хмельницькобленерго» Вадим Данилків, керівники окремих підприємств області.

16.04.2019 — 15:36
Відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді

13 квітня управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації проводилася обласна спартакіада серед допризовної молоді.
У спартакіаді прийняло участь 21 команда. Переможцями у загально – командному заліку стали команда м. Хмельницького, друге місце посіла команда м. Шепетівка (НВК №1), третє місце – команда Ярмолинецького району.

16.04.2019 — 10:29
Спрощення у будівництві: 1 день замість 10-ти на реєстрацію декларації про готовність об’єкта до експлуатації

Триває робота над спрощеннями у  будівництві: реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації займатиме лише 1 день замість 10-ти, як раніше. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

16.04.2019 — 09:59
Десятка найзатребуваніших професій Хмельниччини

З початку року майже 3 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 10,9 тис. вакансій.

16.04.2019 — 09:33
Важкоатлет Дмитро Чумак – чемпіон Європи! 

З 6 по 13 квітня в м. Батумі (Грузія) проведено чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок з важкої атлетики, де за Україну виступили 13 спортсменів – 5 жінок і 8 чоловіків, четверо з яких повернулися додому з нагородами. «Золотий» хет-трик на рахунку представника Хмельницької області Дмитра Чумака.