Новини

22.04.2019 — 17:40
Учні закладів профтехосвіти області провели екологічну акцію з озеленення навколишніх територій своїх закладів

Як повідомляють в Хмельницькому державному центрі естетичного виховання учнівської молоді лідери  учнівського самоврядування професійної (професійно-технічної) освіти області в квітні долучилися до еко-акції з озеленення навколишньої території навчального закладу. Участь в акції взяли 18 загонів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

22.04.2019 — 17:25
На Чемеровеччині завершують будівництво нової сонячної електростанції

Як повідомляють у Чемеровецькій районній державній адміністрації, на завершальній стадії реалізації знаходиться  проект із встановлення сонячної електростанції у с.Слобідко-Смотрицька. Днями об’єкт оглянув заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов.

22.04.2019 — 16:58
Визначено переможців обласного заочного конкурсу «Лідер року» серед лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти

За підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді та Хмельницької обласної ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти області в березні – квітні відбувся обласний заочний  конкурс «Лідер року» серед лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

22.04.2019 — 16:36
Молодь запрошують до участі у молодіжному освітньому таборі “Хорунжий”

Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька та ГО ”ВМР”Національний Альянс”  з 03 червня по 07 липня 2019 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України

22.04.2019 — 16:27
Євросоюз приймає заявки на премію ЄС зі сталої енергії для країн Східного партнерства

Євросоюз оголосив прийом заявок на премію ЄС зі сталої енергії для країн Східного партнерства на 2019 рік.Представництво ЄС в Україні, ця премія є частиною Тижня сталої енергії Європейського Союзу 2019 року (EUSEW) і вперше поширюється на країни Східного партнерства – Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Грузію, Республіку Молдову та Україну.

22.04.2019 — 16:21
Підписаний Президентом Указ «Питання європейської та євроатлантичної інтеграції» не лишає можливості звернути зі стратегічного курсу, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Підписаний  20 квітня Указ Президента України №155/2019 «Питання європейської та євроатлантичної інтеграції» не залишає можливості звернути зі стратегічного курсу, оскільки закріплює задачі та обов’язки всіх органів влади в Україні на виконання цього курсу. Так прокоментувала ухвалення Указу Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона назвала документ таким, що надає системності та впорядкованості роботі всіх владних структур в Україні, не залишаючи простору для маніпуляцій та перекладання відповідальності. 

22.04.2019 — 16:18
Стартував відкритий обласний фестиваль-конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового

Другий рік поспіль управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації та Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва проводять відкритий обласний фестиваль-конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового.

22.04.2019 — 11:47
Управління Держпраці: тиждень охорони праці стартував

Традиційно з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці Організаційним комітетом ухвалено рішення про проведення в період з 22 по 28 квітня Тижня охорони праці, а також про підтримку рекомендацій Міжнародної організації праці щодо основної теми цьогорічної акції – «Безпечне та здорове майбутнє праці».

22.04.2019 — 11:43
На Хмельниччині проведено змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів

18-20 квітня у м. Кам’янець-Подільському відбулися традиційні змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів 1972 року– уродженців Хмельниччини Фаїни Мельник (метання диска) та Анатолія Бондарчука (метання молота).

22.04.2019 — 09:33
Експортери Хмельниччини отримали майже тисячу сертифікатів EUR.1 для продажу товарів на європейському ринку

Цього року Хмельницькою митницею ДФС уже оформлено 925 сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації продукції, виробленої ними, у країнах Європейського Союзу. У числі постійних отримувачів євро сертифіката – близько ста підприємств Хмельниччини.