Новини

24.04.2019 — 17:50
У Національній академії відбулися урочистості  з нагоди Дня Прикордонника

Сьогодні напередодні професійного свята – Дня прикордонника у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості заходи.
У святковому заході участь взяли ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук, перший ректор академії, Голова Державного комітету у справах охорони Державного кордону генерал – полковник Борис Олексієнко, перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, керівники силових структур, ветерани-прикордонники та персонал навчального закладу.

24.04.2019 — 15:32
Відбувся ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

20 квітня у лісовому масиві поблизу  села Сушки Красилівського району Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

24.04.2019 — 15:07
PR-акція “Читайте з нами!”

У Всесвітній день книги та авторського права працівники обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка вдруге зробили сюрприз для книголюбів. Кращі читачі  бібліотеки разом із батьками взяли участь у PR-акції. У міській книгарні “Є” діти обирали книги, які читатимуть вони та їхні ровесники.

24.04.2019 — 14:49
Інформаційний вісник Уряду: «Сумнівні» борги за газ не впливатимуть на субсидію

Міністерство соціальної політики України, враховуючи позицію НКРЕКП про неправомірність дій операторів газорозподільчих мереж, ініціювало зміни до Постанови КМУ № 848. Вони передбачають право субсидіантів на автоматичне перепризначення допомоги на новий період за наявності «сумнівного» боргу за газ.

24.04.2019 — 14:17
Уряд спрямував громадам 2,1 млрд грн на розвиток інфраструктури, — Зубко

Держава спрямовує 2,1 млрд грн субвенції місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році. У розрахунку на одного жителя сільської місцевості – 495 грн. 806 ОТГ у поточному році отримають кошти для підвищення якості надання послуг, реконструкцію та ремонт вулиць, доріг, створення ЦНАПів, відбудову шкіл, дитсадочків, об’єктів водопостачання, впровадження енергоефективних заходів, закупівлю транспортних засобів тощо. Про це заявив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

24.04.2019 — 11:55
Боксери Хмельниччини відзначились на міжнародній арені

20 квітня в м. Белград (Сербія) завершився 57-й міжнародний турнір класу еліта «Belgrade winner 2019» серед чоловіків та жінок, на якому збірна України виборола перше командне місце .
В скарбничці представників Хмельницької обласної федерації боксу дві нагороди: «золото» Віктора Петрова, 69 кг (ШВСМ) та «бронза» Марії Боруци, 75 кг (ШВСМ , «Авангард»).

24.04.2019 — 09:26
72 учасника АТО знайшли роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

З початку року за допомогою у працевлаштуванні до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося майже 700 учасників антитерористичної операції, з них – 72 особи забезпечені роботою.

24.04.2019 — 09:10
У Департаменті охорони здоров’я провели чергову колегію

23 квітня у конференц-залі Державного патолого-анатомічного Центру України відбулася чергова колегія ДОЗ. На засіданні проаналізували стан організації та надання фтизіатричної допомоги населенню області,надання медичної допомоги хворим, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, а також фінансування закладів охорони здоров’я області у 2019 році.