Новини

25.04.2019 — 17:38
На міжнародному форумі у Хмельницькому обговорили шляхи розвитку швейної промисловості

Сьогодні в Хмельницькому розпочав роботу міжнародний форум «Швейна галузь: перезавантаження». До участі в форумі долучилися як представники місцевих підприємств легкої промисловості, обласної та міської влади, так і відомі в Україні та за її межами бізнесмени, аби обговорити питання розвитку цієї важливої галузі, обмінятися досвідом, налагодити нові зв’язки.

25.04.2019 — 16:05
В облдержадміністрації обговорили подальші кроки реформи децентралізації

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: ”Зміни в адміністративно-територіальному устрої, зміна меж районів».
До обговорення актуальної теми долучилися голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні України, директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак, директор Хмельницького ВП ЦРМС Сергій Яцковський, члени міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області, депутати обласної ради, керівники окремих установ та організацій.

25.04.2019 — 15:34
Юнаки з Хмельниччини найшвидші та найвитриваліші в Україні

23-24 квітня 738 спортсменів з 24 областей і міста Києва на стадіоні “Зірка” у Кропивницькому взяли участь в Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.

25.04.2019 — 14:42
Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”

Законодавчим актом встановлено, що єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська мова. Згідно із Законом, «Статус української мови як єдиної державної мови зумовлений державотворчим самовизначенням української нації.

25.04.2019 — 14:29
П’ять етапів отримання допомоги за лікарняними

Допомога по тимчасовій втраті працездатності надається управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області у разі настання страхового випадку у період роботи та повністю або частково компенсує втрачений за період хвороби заробіток. Таке фінансування управлінням виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проводиться починаючи з шостого дня непрацездатності й до відновлення здоров’я або встановлення інвалідності. Перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця.

25.04.2019 — 14:23
Правила безпечного Великодня

Напередодні Великодніх свят управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує про необхідність дотримання пожежної безпеки.

25.04.2019 — 14:03
Хмельниччина вшанувала героїв-ліквідаторів напередодні 33-ї річниці Чорнобильської трагедії

33 роки тому – 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.
Сьогодні перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, голова обласної ради Михайло Загородний, заступник міського голови Анатолій Нестерук, керівники силових структур області, представники громадських організацій, духовенство та мешканці міста вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів поклавши квіти до пам’ятника “Героям Чорнобиля-пожежникам” та запалили свічку пам’яті в Каплиці Неопалимої Купини.

25.04.2019 — 10:18
Вітаємо  краєзнавців-дослідників Хмельниччини!

Відповідно до Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» та плану роботи Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді на 2019 рік в період з 26 по 29 березня ц. р. був проведений ІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

25.04.2019 — 10:06
Увага! Програма “Державотворець”

Достатньо дорослі, щоб творити державу! Маєш активну громадянську позицію, бажаєш удосконалювати себе та свою країну? Тебе цікавить як функціонують органи влади, засоби масової інформації, бізнес та громадський сектор? Тоді програма особистісного та професійного розвитку Державотворець саме для Тебе! Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН […]

25.04.2019 — 09:59
Ірина Дунаєвська з робочим візитом відвідала Шепетівщину

24 квітня на виконання плану роботи Хмельницької обласної державної адміністрації відповідно до визначених галузевих повноважень здійснено виїзд начальник відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації – головного архітектора області Ірина Дунаєвська з робочим візитом відвідала Шепетівщину.