Новини

27.05.2019 — 16:57
В. Лозовий: За п’ять років зрозуміло, що зволікати з реформою децентралізації – це втрачати час і можливості

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів. До участі у нараді також долучилися голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови облдержадміністрації, члени робочої групи.

27.05.2019 — 15:56
Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити”.

27.05.2019 — 14:14
В області діятиме Електронний реєстр лікарняних

Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дозволить розпочати роботу електронної системи записів про тимчасову непрацездатність, затверджено Кабінетом Міністром України.
Реєстр лікарняних формується як система накопичення, збереження і використання електронних даних на базі централізованих інформаційних технологій реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

27.05.2019 — 11:13
До 140-річчя від дня народження Симона Петлюри

22 травня 2019 року виповнилося 140 років від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, Голови Директорії, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри.

27.05.2019 — 10:21
На Ізяславщині пройшов унікальний фестиваль «Ізяслав-FEST»

24 травня, у рамках заходів із відзначення Дня Європи в Україні,  у самому серці Ізяслава  пройшов унікальний фестиваль «Ізяслав-FEST» під відкритим небом. Це перший культурологічно-мистецький захід такого масштабу на Ізяславщині, що об’єднав чимало гостей під одним небом, з одними відчуттями та теплом у серці.

27.05.2019 — 10:04
Подільський державний аграрно-технічний університет відсвяткував 100 років

Урочисті заходи з відзначення 100-річного ювілею Подільського державного аграрно-технічного університету відбулися 25 травня в актовій залі вишу. Цього року урочистості співпали з традиційною щорічною зустріччю випускників.