Новини

31.05.2019 — 17:07
Підведено підсумки обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини»

Сьогодні підведено підсумки щорічного обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини», який проводився Департаментом природних ресурсів та екології та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації за активної участі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

31.05.2019 — 16:34
У Департаменті охорони здоров’я провели чергову колегію

30 травня у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я відбулася чергова колегія. На ній розглянули питання дотримання вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в закладах охорони здоров’я області за підсумками акредитації закладів у 2018 році, дотримання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів у ЗОЗ області, а також стану організації та виконання протипожежних заходів в ЛПЗ області.

31.05.2019 — 16:27
Українських виробників продуктів харчування запрошують у торгову місію до Грузії

ЄБРР, у рамках ініціативи ЄС EU4Business, та Офіс з просування експорту України запрошують українських виробників продуктів харчування зареєструватися на конкурсний відбір для участі у Торговій місії до Грузії, яка відбудеться у м. Тбілісі з 10 по 12 вересня 2019 року. Пріоритет для участі у місії матимуть виробники наступної продукції: випічки, шоколаду та виробів з шоколаду, […]

31.05.2019 — 14:37
Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться навчання для кандидатів у наставники

Наставник – це старший друг для дитини, яка виховується в закладах інституційного догляду.
Метою наставництва є підготовка дитини, яка проживає у закладі, до самостійного життя шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей.

31.05.2019 — 12:21
Кількість виданих Хмельницькою митницею ДФС сертифікатів з перевезення товарів EUR.1 збільшилась до 1,2 тисячі одиниць

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС експортери краю з початку року отримали 1204 сертифікатів EUR.1 для продажу товарів на європейському ринку. У числі постійних отримувачів євро сертифіката – близько ста підприємств Хмельниччини.