Новини

28.06.2019 — 08:00
З Днем Конституції України!

Наша Конституція має унікальне історичне коріння. У 1710 році пращури склали перший республікансько-демократичний маніфест, який на багато років випередив свій час.

27.06.2019 — 16:05
В Голоскові відкрився ще один центр професійно-технічної освіти, що готуватиме кадри для сільського господарства

26 червня в селі Голосків Летичівського району відбулося відкриття навчально-практичного центру з підготовки фахівців агропромислового виробництва на базі Голосківського відділку ДНЗ «Деражнянський центр професійно-технічної освіти», який стане базою для практичної підготовки учнів та стажування викладачів і майстрів виробничого навчання аграрних ЗП(ПТ)О області.

27.06.2019 — 15:53
Проект Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка став переможцем конкурсу від Українського культурного фонду

Проект “Особлива книга для особливих дітей” Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка отримав перемогу в рамках програми “Інклюзивне мистецтво” від Українського культурного фонду.

27.06.2019 — 15:27
Головне управління статистики інформує

У січні-травні 2019 року вантажооборот підприємств транспорту області становив 622,9 млн.ткм, що на 6,2% більше обсягу відповідного періоду 2018 року. Перевезено 3304,6 тис.т вантажів, що на 13,5% більше обсягу січня-травня 2018 року.

27.06.2019 — 15:21
До уваги представників наукових установ та громадських об’єднань!  

Оголошуємо прийом заяв до складу регіональної комісії з реабілітації від представників наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України ХХ століття, та представників громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України ХХ століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів. Для участі у доборі кандидатур відповідним […]

27.06.2019 — 14:51
Володимир Кальніченко: Наша спільна мета – гарантувати кожному громадянину можливість реалізувати його виборче право

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч т.в.о. голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка та спостерігачів моніторингової місії ОБСЄ: Хелен Корнблюм (Helen Kornblum), Хатчіга Сукіасяна (Khatchig Soukiassian), Джона Лендрі (John Landry), Деніела Дрігота (Daniel Drigot). Також до спілкування долучилися заступник голови обласної ради Валерій Лесков, представники структурних підрозділів обласної адміністрації та обласної ради.

27.06.2019 — 14:50
На Хмельниччині завершився 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО

Сьогодні, 27 червня, в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України відбулися урочисті заходи з нагоди завершення шеститижневого пілотного курсу підготовки Сапера (розмінування) першого рівня.

27.06.2019 — 14:28
У Хмельницькому провели конференцію-тренінг на тему: «Коморбідні стани у хворих на серцево-судинну патологію»

25 червня у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру провели кущову конференцію–тренінг для лікарів лікувально-профілактичних закладів Хмельницького госпітального округу. Викладацький склад кафедри терапії з курсом загальної практики-сімейної медицини факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова розкрили присутнім тему коморбідних станів у хворих на серцево-судинну патологію.

27.06.2019 — 14:16
Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Днями у Хмельницькій обласній державній адміністрації провели чергове засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Провела засідання голова обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – заступник голови Хмельницької ОДА Світлана Павлишина.

27.06.2019 — 12:43
Володимир Кальніченко привітав працівників суду з Днем Конституції України

28 червня у нашій державі відзначають День Конституції України. З цієї нагоди в Хмельницькому апеляційному суді відбулися урочисті заходи. Участь у них взяв і т.в.о. голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко.