Новини

05.06.2019 — 17:46
Володимир Зеленський провів зустріч із Віцепрезидентом Європейської комісії Федерікою Могеріні

5 червня у Брюсселі Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Віцепрезидентом Європейської комісії, Високим представником ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федерікою Могеріні. Глава держави подякував Федеріці Могеріні за збереження постійної уваги Ради ЄС із закордонних справ до питання підтримки України та безпекової ситуації на сході держави, а також за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та політику невизнання незаконної анексії Криму.

05.06.2019 — 17:12
Нагороджено переможців обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини»

5 червня вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Цей день був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році й з тих пір відзначається всім світовим співтовариством щорічно.
Саме до відзначення цього Дня приурочено нагородження переможців обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини», яке відбулося в Департаменті природних ресурсів та екології обласної державної адміністрації.

05.06.2019 — 16:05
По стежинах книжкового літа

Сезон бібліокросингу розпочала обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. Відвідувачі міського скверу, як завжди, привітно поспішали до локації, де їх чекають. Малеча швиденько розбирала книги, вдумливо їх гортаючи. А школярі знаходили літературу за власними вподобаннями. Книг вистачило для всіх.

05.06.2019 — 15:01
В обласному онкодиспансері увіковічнили пам’ять колишнього головного лікаря закладу В’ячеслава Шаренка

5 червня на фасаді Хмельницького обласного онкологічного диспансеру відкрили барельєф на честь колишнього головного лікаря закладу В’ячеслава Шаренка. Це людина, котра доклала чимало зусиль до заснування одного з перших в Україні спеціалізованих онкологічних закладів – Хмельницького обласного онкодиспансеру.

05.06.2019 — 12:46
6 червня – громадське обговорення оновлення ДБН щодо закладів охорони здоров’я

6 червня 2019 року о 15:00 відбудеться відкрите громадське обговорення оновлення державних будівельних норм (ДБН) щодо проектування закладів охорони здоров’я. Під час круглого столу, зокрема, будуть розглядатися такі пропозиції змін у чинний ДБН: 1 – вимоги щодо місткості лікарняних палат; 2 – вимоги щодо кількості і розміщення санітарних приладів для пацієнтів; 3 – обладнання для […]

05.06.2019 — 12:39
Увага! Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні запрошує на Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, що відбудеться 2 липня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський».

05.06.2019 — 10:49
Курс на повноправне членство у ЄС і НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України – Володимир Зеленський

Курс на набуття повноправного членства у Європейському Союзі та НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі 4 червня.

05.06.2019 — 10:46
Відбулася інформаційна сесія/тренінг з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ

04 червня в м. Деражня відбулася інформаційна сесія/тренінг з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

05.06.2019 — 10:36
5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Всесвітній день охорони навколишнього середовища був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 15 грудня 1972 року, з того часу його щороку відзначають в усьому світі. Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день в Стокгольмі (Швеція) почала роботу Конференція ООН з проблем навколишнього середовища.
Традиційно Україна відзначає цей день з більш ніж 100 країнами світу.

05.06.2019 — 10:31
Умови для бізнесу можуть бути покращені завдяки створенню Містобудівного кодексу і кадастру в Україні

Розроблення єдиного Містобудівного кодексу та створення Містобудівного кадастру в Україні дозволять спростити діяльність у будівництві, покращити умови для бізнесу та підвищити якість контролю робіт. Це, у свою чергу, зможе позитивно вплинути на підвищення позиції України у рейтингу легкості ведення бізнесу DoingBusiness за компонентом «Отримання дозволів на будівництво».
На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.