Новини

15.06.2019 — 20:10
У Хмельницькому стартував обласний етап дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри Сокiл (“Джура”)

15 червня на Майдані Незалежності, що в обласному центрі, вiдбулось урочисте вiдкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри Сокiл “Джура”-2019.

15.06.2019 — 17:11
Відбувся семінар для архітекторів області

13-14 червня відбувся тематичний короткостроковий семінар «Розвиток містобудування та архітектури в сучасних умовах» для працівників органів містобудування та архітектури райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Хмельницької обласної державної адміністрації.

15.06.2019 — 16:20
У Хмельницькому обласному онкодиспансері провели фахову школу для акушер-гінекологів та онкологів краю

14 червня в актовій залі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру провели чергове засідання фахової школи. За словами експерта з питань онкогінекології Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Тетяни П’ятницької, метою заходу було підвищення кваліфікації та рівня знань акушер-гінекологів області відповідно до європейських стандартів.

15.06.2019 — 10:08
Українці все більше відчувають переваги, які відкриває зближення із Європейським Союзом та НАТО, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Про це зазначила на своїй Фейсбук-сторінці Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, коментуючи результати соціологічного дослідження, проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень “Socis” на замовлення Держкомтелерадіо України.