Новини

18.06.2019 — 19:24
В облдержадміністрації обговорили шляхи розвитку туристичного потенціалу області

Розвиток туризму є одним із пріоритетів для Хмельницької області. На цьому неодноразово наголошувало керівництво області, таким він позиціонується в діючій стратегії розвитку області, і таким його бачать ті, хто працює над розробкою Стратегії регіонального розвитку області на 2021-2027 роки. Ця позиція є зрозумілою, адже наш край багатий пам’ятками природи та історії, має вдале географічне розташування. Однак, туристичний потенціал, як і будь-який інший, потребує чітких та послідовних кроків, що дозволять використати його якнайкраще для соціально-економічного зростання області. Над одним із таких кроків розпочали роботу сьогодні в облдержадміністрації.

18.06.2019 — 18:28
Світлана Павлишина взяла участь у засіданні президії обласної ради

Сьогодні відбулося засідання президії обласної ради. Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій і груп під керівництвом голови облради Михайла Загородного проаналізували проект порядку денного та узгодили напрацьовані під час сесійного процесу постійними комісіями ради пропозиції та зауваження до переліку питань чергової сесії. Участь у засіданні президії взяла також  заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина та керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради та облдержадміністрації.

18.06.2019 — 17:46
Мінкультури оголосило про старт пілотного проекту – електронного обліку об’єктів культурної спадщини «Державний реєстр нерухомих пам’яток України»

18 червня, у прес-центрі Мінкультури відбулася прес-конференція з нагоди старту пілотного проекту – електронного обліку об’єктів культурної спадщини «Державний реєстр нерухомих пам’яток України». Пілотний проект реалізовуватиметься на базі Вінницької області з метою  практичного напрацювання необхідних та важливих аспектів наповнення та функціонування електронної платформи з наступним впровадженням його на загальнонаціональному рівні. Міністр культури України Євген Нищук […]

18.06.2019 — 17:45
Юні хмельницькі таланти привезли нагороди з всеукраїнського фестивалю

З 09 по 16 червня на березі Чорного моря, у місті Очакові Миколаївської області на базі санаторію «Борисфен» відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина». Нашу область за підтримки Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді представляли вихованці Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

18.06.2019 — 12:58
Про організацію Міжнародного семінару «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, роботою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, з 15 по 19 вересня 2019 року відбудеться міжнародний семінар «Європейські […]

18.06.2019 — 12:52
Розпочато відбі проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme

Повідомляємо, що на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  опублікована інформації про початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme (інформація про програму додається). Місія Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, […]

18.06.2019 — 12:34
В обласному центрі провели «гараж ідей» із соціального підприємництва

Сьогодні в облдержадміністрації відбувся дуже цікавий та важливий захід: «гараж ідей» із соціального підприємництва. Тренер і модератор “гаража ідей” – Сергій Корнилюк, старший аналітик міжнародної консалтингової компанії СІVІТТА. Співорганізатором заходу виступили Хмельницька облдержадміністрація, Хмельницька обласна рада, Благодійний Фонд “Зміцнення громад” та Агенція регіонального розвитку Хмельницької області.

18.06.2019 — 12:08
Хмельницькі гвардійці затримали громадян з наркотиками

Військовослужбовці патрульної роти військової частини 3053 Національної гвардії України під час несення служби з охорони громадського порядку неодноразово затримували осіб, які вчинили або мали намір скоїти злочин чи правопорушення, в тому числі і такі, що стосуються зберігання та розповсюдження наркотичних речовин. Від початку року такі випадки значно почастішали, однак гвардійці щоразу професійно виявляють таких злочинців на вулицях нашого міста та передають у руки поліції.

18.06.2019 — 10:36
Народний аматорський колектив з Хмельниччини став призером ІХ Всеукраїнського фестивалю «Червона калина»

 15-16 червня у Кривому Розі відбувся  IX Всеукраїнський фестиваль – конкурс народної творчості «Червона калина». Цей фестиваль – яскрава, багатогранна подія для всіх справжніх поціновувачів народної музики, національних пісень і танців.  Як завжди, мистецьке дійство у Кривому Розі зібрало старих друзів, нових учасників, які  виявили бажання продемонструвати українське мистецтво.

18.06.2019 — 10:04
Марина Бех-Романчук здобула для області першу ліцензію на Олімпійські ігри-2020

Свій 10-денний червневий вояж до Європи найсильніша на сьогодні легкоатлетка Хмельниччини, що входить до числа світових лідерів в стрибках у довжину серед жінок , Марина Бех-Романчук завершила на мажорній ноті.