Новини

20.06.2019 — 18:48
Анкетування роботодавців: Державна служба зайнятості проводить масштабне опитування

Державна служба зайнятості охоче змінюється та бажає покращувати свої послуги. З цією метою, 18 червня 2019 року розпочато анкетування роботодавців щодо задоволеності надання послуг Державною службою зайнятості.

20.06.2019 — 18:35
У Шпиченцях тренувалися, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації у військовій частині А-1827

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік, 19 червня під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрія Кореви спільно з групою антитерористичного центру при УСБУ у Хмельницькій області, проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А – 1827.

20.06.2019 — 18:07
Наші авіамоделісти взяли срібло на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту

За сприяння Українського державного центру позашкільної освіти з 10 по 16 червня 2019 року у м. Києві на базі спортивного комплексу ТСОУ України «Чайка» відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (ІVранг).

20.06.2019 — 17:33
24 червня 2019 року відбудеться нарада-семінар для підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування щодо порядків отримання та розгляду документів дозвільного характеру (10:00 – 13:00, актова зала Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, 5 поверх).

24 червня 2019 року відбудеться нарада-семінар для підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування щодо порядків отримання та розгляду документів дозвільного характеру (10:00 – 13:00, актова зала Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області, м.Хмельницький, вул. Свободи, 70, 5 поверх). Організатором заходу виступає Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації. Для отримання додаткової […]

20.06.2019 — 14:17
Спільними зусиллями ми заклали серйозний фундамент для виконання Угоди про асоціацію з ЄС, зараз головне – не зупинятися, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Сьогодні в суспільстві беззаперечним є запит на наближення до Європейського Союзу. Спільними зусиллями ми заклали серйозний фундамент для виконання Угоди про асоціацію з ЄС, почали зводити стіни, постійно нарощуючи темп. Зараз головне – не зупинятися і докласти максимум зусиль, щоб цей вектор розвитку був продовжений, а отримані досягнення збережено.

20.06.2019 — 12:23
Вітання з Днем державної служби від Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях

Ніколи не забувайте, що державні службовці служать саме державі Україна як такій, а не якійсь окремій конкретній особистості, яка в той чи інший відрізок часу займає ту чи іншу посаду, та пам’ятайте, що зараз наша країна переживає далеко не найкращі часи, і нехай Ваша чесна та кропітка праця наблизить перемогу нашого війська у війні з російськими терористами.

експорт
20.06.2019 — 12:14
На Хмельниччині обсяг міжнародної торгівлі зріс на мільярд гривень

За даними Хмельницької митниці ДФС, загальний товарообіг подільського бізнесу з міжнародними партнерами у вартісному вимірі на початок червня склав 10 мільярдів 557 мільйонів гривень, що порівняно з аналогічним періодом минулого року більше на 9 відсотків, або на 1 мільярд гривень.

20.06.2019 — 11:00
Державні службовці приймали вітання з нагоди професійного свята

Сьогодні, напередодні Дня державної служби, в облдержадміністрації відбулися урочистості. Вітали  державних службовців тимчасово виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, голова обласної ради Михайло Загородний, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Віктор Міщишин, представники профспілкових організацій.

20.06.2019 — 09:34
Хмельниччина першою з 9 областей включилася в роботу з розробки техніко-економічного обґрунтування розвитку автошляху М-12

Днями в облдержадміністрації відбулася нарада щодо реалізації проекту розробки техніко-економічного обґрунтування розвитку автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса-Миколаїв-Херсон, тобто автошляху державного значення М-12. Провів нараду т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.