Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

15.07.2019 — 16:32
Україна стає частиною цифрового простору Європейського Союзу

Днями Єврокомісія оприлюднила щорічний звіт із цифрового розвитку країн ЄС – Digital Government Factsheets 2019. Звіт ілюструє розвиток цифрових ініціатив країн ЄС у таких категоріях, як політична комунікація, законодавство, стратегії та візії, цифрова інфраструктура, розвиток електронних послуг тощо.

15.07.2019 — 15:23
Готуємо дітей до школи разом

Ось уже восьмий рік поспіль за ініціативами обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до початку нового навчального року проводиться обласна благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка цього року стартує у середині липня.

15.07.2019 — 15:03
Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян

Сьогодні т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян, на якому посадовцем розглянуто 47 звернень від жителів області. Більшість з них були спрямовані на отримання матеріальної допомоги у зв’язку з необхідністю лікування.

15.07.2019 — 12:08
Гвардійці патрульної роти затримали трьох крадіїв у Кам’янці-Подільському, а у Хмельницькому вилучили наркотичні речовини у двох груп осіб

Саме так пройшли вихідні у військовослужбовців військової частини 3053 Національної гвардії України.

15.07.2019 — 11:22
У селі Михнів Ізяславського району святкували 500-річчя заснування села

12 липня у селі Михнів Ізяславського району відбулись урочистості з нагоди 500-ліття першої писемної згадки про населений пункт. А розпочалися святкові заходи молебнем у Свято-Параскевинському храмі, який, до речі, цього року відзначає 120-літній ювілей від часу свого зведення та 30-літній з часу відновлення богослужінь.

15.07.2019 — 10:17
Виконання плану роботи обласної державної адміністрації на ІІ квартал цього року

Згідно з регламентом Хмельницька обласна державна адміністрація здійснює щорічне та щоквартальне планування своєї діяльності, спрямованої на виконання завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, галузевими та регіональними програмами. Зокрема розглянуто питання, що стосувались стану організації освітнього простору Нової української школи та забезпечення якості освіти в закладах освіти області, стану дотримання свободи слова в області, підготовки […]

15.07.2019 — 09:42
Вертолітники армійської авіації з Львівщини забезпечують мобільність хмельницьких спецпризначенців

Бродівський екіпаж окремої бригади Армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України бере активну участь у тактико-спеціальних навчаннях груп 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій на Хмельниччині. Вертолітники забезпечують десантування спецпризначенців парашутним і посадочним способом в умовний тил противника, їх евакуацію після виконання диверсійно-розвідувальних завдань.