Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

16.07.2019 — 20:09
Сергій Ткачук ознайомився з ходом робіт на об’єктах, що будуються за кошти з держбюджету

Сьогодні т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Сергій Ткачук побував з робочим візитом на Полонщині. Основна мета поїздки – проведення виїзної наради у с.Новолабунь, де здійснюється будівництво нового приміщення загальноосвітньої школи. Окрім того, посадовець ознайомився із ходом робіт на будівництві ще трьох об’єктів: водогону у м.Полонному та амбулаторій загальної практики сімейної медицини у с.Велика Березна (Полонський район) та Лісові Гринівці (Хмельницький район).

16.07.2019 — 17:52
Всеукраїнська дорожня Асоціація анонсує проведення наймасштабнішої виставки дорожньої техніки у русі — AutodorDrive

Всеукраїнська дорожня Асоціація анонсує проведення наймасштабнішої виставки дорожньої техніки у русі — AutodorDrive. Захід відбудеться на спільному виставковому майданчику, разом з VII виставкою-демонстрацією техніки в польових умовах «Битви Агротитанів», яка вже сьомий рік поспіль є найбільшою сільськогосподарською виставкою країни (найбільша в Україні практична демонстрація с/г техніки, масштабна аграрна виставка, безпосередня взаємодія з перманентно зацікавленими інвесторами з […]

16.07.2019 — 17:40
Хмельниччину відвідала делегація військових саперів Бундесверу

За планом заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони та Збройних Сил України сьогодні, 16 липня, Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України з ознайомчим візитом відвідала делегація Збройних Сил Федеративної Республіки Німеччини на чолі з підполковником Андреасом Мейером.

16.07.2019 — 16:22
Хмельницькі дайвери підтримують олімпійський рух

У день церемонії закриття II Європейських ігор у Мінську (Республіка Білорусь) наші дайвери здійснили занурення з прапором Національного олімпійського комітету України.

16.07.2019 — 14:12
Управління з питань цивільного захисту населення закликає громадян та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю!

15 липня в с. Рудківці Новоушицького району через грубе порушення правил пожежної безпеки виникло пожежа хліба на корені на площі 3 га, що належить ТОВ «Енселко Агро».
Винуватцем пожежі став один із пайовиків, який вирішив спалити свої післяжнивні рештки на власній земельній ділянці, яка межувала з полем ТОВ «Енселко Агро».

16.07.2019 — 14:05
Відбулося розширене засідання обласного формулярного комітету Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

16 липня відбулося розширене засідання обласного формулярного комітету Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на тему “Про дотримання галузевих вимог з отримання, зберігання і використання лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних закладах області”.

16.07.2019 — 14:00
У Вишневому ярмаркували

12 липня у селі Вишневе Ленковецької об’єднаної територіальної громади, що на Шепетівщині, відбулося обласне фольклорно-етнографічне свято “Вишневецька ярмарка”. Традиційно Ленковеччина збирає краян на ярмарок раз у два роки.

16.07.2019 — 12:54
Збірна України гідно виступила на ХХХ Всесвітній літній Універсіаді

14 липня в Неаполі (Італія) завершилася ХХХ Всесвітня літня Універсіада. Україну в Неаполі представляли 160 спортсменів.
Збірна України у підсумку здобула 20 нагород (6 золотих, 7 срібних, 7 бронзових) і посіла серед 170 країн-учасниць десяте місце за загальною кількістю медалей та 11-е – у командному заліку за якістю цих нагород.

16.07.2019 — 10:57
«Філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» у 2019 році здійснює набір і підготовку студентів за освітніми ступенями магістр та бакалавр

«Філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» у 2019 році здійснює набір і підготовку студентів за освітніми ступенями магістр та бакалавр.  Магістр: – спеціальність 081 «Право»; – спеціальність 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування) (без ЗНО); – спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування (освітня програма «Публічна політика та адміністрування» (без ЗНО). Бакалавр (друга […]

16.07.2019 — 10:28
На Хмельниччині у розпалі «Олімпійське літо»

В оздоровчому таборі «Калинівка» Старокостянтинівського району провели спортивно-масовий захід у рамках всеукраїнської акції «Олімпійське літо». Організували змагання обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області.