Новини

30.09.2019 — 19:06
“Усиновлення – це щастя, а не таємниця”: в обласному центрі провели акцію до Дня усиновлення

Сьогодні в обласному центрі на Майдані Незалежності відбулася символічна акція “Усиновлення – це щастя, а не таємниця”, приурочена до Дня усиновлення. Долучилися до її проведення заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, працівники Служби у справах дітей облдержадміністрації та інших структурних підрозділів ОДА, молодь, небайдужі перехожі.

30.09.2019 — 18:20
На Хмельниччині відкрили першу амбулаторію, збудовану в рамках програми “Доступна медицина”

Сьогодні у Пільному Олексинці, що на Городоччині, відбулася знакова і дуже очікувана подія: тут відчинила двері для відвідувачів перша в області амбулаторія загальної практики сімейної медицини, збудована в рамках реалізації державної програми “Доступна медицина”. Розділити радість з місцевими мешканцями завітали і обласні очільники, представники районної влади, ОТГ.

30.09.2019 — 17:29
Всеукраїнський турнір зі скелелазіння відбувся у місті-супутнику Хмельницької АЕС

28-29 вересня цього року у місті атомників проходив Всеукраїнський турнір зі скелелазіння серед молоді, юніорів та юніорок. Скелелази із Київської, Харківської, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Луганської, Хмельницької областей змагалися на швидкість та складність.

30.09.2019 — 14:29
Мінрегіон удосконалить комунікацію з регіонами, — Альона Бабак

Для ефективного завершення процесу формування спроможних громад, маємо налагодити системну комунікацію. Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час конференції «Громада для кожного».

30.09.2019 — 14:27
Відбувся турнір з кульової стрільби на честь нашого земляка Анатолія Онищука

В тирі Хмельницького НВК №10 два дні проходив традиційний турнір з кульової стрільби на честь нашого земляка, учасника Олімпійських ігор, майстра спорту міжнародного класу Анатолія Онищука. У програмі  змагань була   вправа для початківців – стрільба сидячи за столом з опорою на лікті, п’ять залікових пострілів з пневматичної гвинтівки та вправа ГП-11а – стрільба з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені, 40 залікових пострілів – для спортсменів, які займаються кульовою стрільбою професійно.

30.09.2019 — 14:21
03.10.19 відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти (14.30, Хмельницька обласна філармонія)

03.10.19 відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти (14.30, Хмельницька обласна філармонія) Поділитись —

30.09.2019 — 11:39
ДІЯ – Держава і Я – бренд цифрової держави!

27 вересня Міністерство цифрової трансформації України презентувало бренд ДІЯ та нову структуру управління цифровізацією в країні. Це стало можливими, завдяки безпрецедентній підтримці Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єра, членів Уряду.

29.09.2019 — 09:12
Звернення Президента України до Українського народу у зв’язку з 78-ми роковинами трагедії Бабиного Яру

Трагічні сторінки історії слід пам’ятати не тільки, щоб шанувати пам’ять про загиблих, а й для того, щоб зробити висновки з минулого та не допустити помилок у майбутньому. Пам’ять Бабиного Яру, Голокосту – це попередження для всього людства про те, що ідеологія нетерпимості та насильства може повернути нас у страшне минуле, коли найдорожче – людське життя – ставало лише розмінною монетою у руках диктаторів. Переконаний, Український народ завжди буде єдиним у прагненні ніколи не допускати будь-яких проявів ворожнечі на расовому чи національному ґрунті.

28.09.2019 — 10:01
Керівники області долучилися до святкових заходів з нагоди відзначення 588 – річниці міста Хмельницького

Цими вихідними наше рідне місто відзначає 588 – річницю з часу першої писемної згадки.
З цієї нагоди, до  святкових заходів долучилися т.в.о. голови адміністрації Володимир Кальніченко, голова обласної ради Михайло Загородний, керівництво міста, народні депутати України, представники силових структур, ветерани та громадськість.

27.09.2019 — 21:56
Шепетівка проводить «Відкритий урок з футболу»

27 вересня у Шепетівці на стадіоні «Локомотив» відбулось урочисте відкриття фестивалю чемпіонів «Відкритий урок з футболу».  Фестиваль проводиться під егідою української асоціації футболу спільно з  Благодійним фондом «Розвиток футболу України» з 27 по 29 вересня 2019 року. До участі запрошені 12 команд загальноосвітніх навчальних закладів Шепетівки, Шепетівського району та ОТГ.