Новини

19.09.2019 — 18:25
Обласна комісія обговорила питання перерозподілу коштів ДФРР за результатами Міжвідомчої комісії

18 вересня під керівництвом т.в.о. заступника голови адміністрації Сергія Ткачука відбулося засідання комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).
Засідання було ініційоване з метою перерозподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за результатами Міжвідомчої комісії.

19.09.2019 — 17:17
Головне – не бути байдужими: на Хмельниччині обговорили проблеми запобігання насильству в сім’ї

18 вересня в обласному центрі за круглим столом зібралися представники органів влади та громадських організацій, що в своїй щоденній діяльності опікуються питаннями запобігання насильства в сім’ї. Серед них – представники Департаменту соціального захисту облдержадміністрації та освіти і науки облдержадміністрації, відповідних структурних підрозділів РДА,МВК,  ГТУЮ та Управління патрульної поліції в області, БО “Благодійний фонд “Ксена”, ГО “Тепло рідних сердець”, ГО “Подiльська правова лiга” та багато інших.  

19.09.2019 — 10:39
Головне управління статистики інформує

Крок до здоров’я – заняття фізкультурою та спортом
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики, в середньому по країні більше третини (35,7%) чоловіків старше 18 років та чверть (25%) жінок цього ж віку хоча б раз на тиждень займаються фізкультурою та спортом. На Хмельниччині таким чином намагаються підтримати свою фізичну форму 40,5% чоловіків та кожна четверта жінка.

19.09.2019 — 10:32
Хмельницька АЕС в умовах нового ринку електроенергії

Із запровадженням в Україні ринку електроенергії, у складі ДП «НАЕК «Енергоатом» було створено новий підрозділ «Енергоатом – Трейдинг» та координаційну групу із забезпечення впровадження нової моделі ринку електроенергії, до складу якої увійшли представники всіх АЕС України.

19.09.2019 — 10:04
Чемпіонат Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу

18 вересня в спортивному комплексі «Поділля» міста Хмельницького відбувся особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу серед правоохоронних органів і рятувальних служб за програмою обласного комплексного заходу «Динаміада-2019» з нагоди відзначення 95 річниці утворення ФСТ «Динамо України.

19.09.2019 — 09:57
Відбулося засідання Обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

18 вересня заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина провела чергове засідання Обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (МКМР). У ході засідання члени комісії обговорили три питання: стан реалізації в області пілотного проєкту “Поліцейський офіцер громади”, проведення в області інформаційної кампанії «Чесна платіжка», а також заходи, заплановані в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

19.09.2019 — 09:54
Усі діти повинні мати доступ до дошкільної освіти – Микола Кулеба

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба провів робочу зустріч з Міністром освіти і науки Ганною Новосад. Метою зустрічі було обговорення актуальних питань, що безпосередньо пов’язані з реалізацією конституційного права дитини на освіту.

19.09.2019 — 09:09
Гончарне диво у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва

З метою відродження традиції гончарування Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва організував і провів 18 вересня 2019 році на своїй базі майстер-класи з гончарства для викладачів та учнів старших класів мистецьких шкіл області, в яких взяли участь біля ста учасників.