Новини

31.10.2019 — 15:48
Альона Бабак констатувала незворотність процесів створення ОСББ в Україні

Я з радістю констатую факт незворотності процесів створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в Україні. За минулий рік їх було створено майже 1500 об’єднань. І нині ОСББ діє у 31583 багатоквартирних будинках. Це — прекрасна динаміка. Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час Х Всеукраїнського Форуму ОСББ, що проходить Львові.

31.10.2019 — 15:44
На базі Ізяславщини відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Сьогодні у  залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації було проведено чергове засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання провела голова обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.

31.10.2019 — 11:49
Вихованці Хмельницького ОЦТКУМ вперше пройшли спортивний водний похід 5 категорії складності  

З 4 по 21 жовтня збірна команда вихованців гуртка “Водний туризм” Хмельницького ОЦТКУМ (керівник гуртків – Дмитро Ващук) здійснила спортивний водний похід 5 категорії складності по річках Ріоні та Цхенісцкалі (Кавказ, Грузія).

31.10.2019 — 11:37
На Хмельницькій АЕС відбулася виробнича нарада з представниками корейських компаній

30 жовтня на Хмельницькій АЕС відбулася технічна нарада із представниками провідних корейських компаній у галузі енергетики Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) та Doosan, зацікавлених у співпраці з Енергоатомом.

31.10.2019 — 11:33
Припинення вогню, примирення та безпечна реінтеграція: Президент назвав етапи досягнення миру в Україні

Міжнародний досвід збройних конфліктів та війн у будь-якій частині планети доводить, що на шляху до успішного закінчення війни та панування миру необхідно пройти три невід’ємних та послідовних етапи. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на відкритті “Форуму єдності» у Маріуполі.
Глава держави уточнив, що всі ці три етапи доведеться пройти нашій державі, суспільству та кожному громадянину України разом.

31.10.2019 — 11:27
Вилучення значної кількості наркотиків як результат самостійного патрулювання хмельницькими нацгвардійцями

26 грамів заборонених речовин – саме таку кількість вилучили в один з минулих вечорів на вулицях хмельницького патрульні військової частини 3053 Національної гвардії України.

31.10.2019 — 10:58
МОЗ закликає українців зробити щеплення проти дифтерії

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі. Інкубаційний період хвороби – 3-10 днів.
Зробити щеплення можна безкоштовно у свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Дорослі та діти можуть вакцинуватися в державних медзакладах, а також у приватних лікарнях та у лікарів-ФОП, які підписали договір з НСЗУ. 
Якщо лікар відмовляє вас від вакцинації, ви можете звернутися на «гарячу лінію» Національної служби здоров’я України за номером 1677 та повідомити, що вам перешкоджають у вашому праві на безкоштовну вакцинацію.

31.10.2019 — 09:20
У Департаменті охорони здоров’я проаналізували роботу галузі за 9 місяців 2019 року

25 жовтня у конференц-залі Державного патолого-анатомічного центру провели чергову колегію Департаменту охорони здоров’я ОДА. На ній підсумували результати роботи закладів охорони здоров’я краю за 9 місяців поточного року.

31.10.2019 — 09:00
На Віньковеччині урочисто відкрили новозбудовану амбулаторію

30 жовтня, в рамках програми «Доступна медицина», у селі Петрашівка Віньковецького району відбулося урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Привітати мешканців громади із цією визначною подією прийшли обласні посадовці, керівники району та голови сільських рад.

30.10.2019 — 15:40
Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2018 рік

Сьогодні до обласної державної адміністрації завітала регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва. Метою візиту стало проведення презентації щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2018 рік.
До заходу долучилися заступник голови адміністрації Світлана Павлишина, працівники адміністрації та органів місцевого самоврядування, представники органів поліції та громадських об’єднань.