Новини

03.10.2019 — 18:50
Житловий фонд та об’єкти соцсфери технічно готові до опалювального сезону, — Альона Бабак

Уряд зробив  все, щоб опалювальний сезон 2019/20 розпочався вчасно у всіх містах України. Календарна дата старту – 15 жовтня. Але у кожному регіоні органи місцевого самоврядування самі вирішують, коли починати опалювальний сезон. Оскільки все залежить від температурних режимів, технічної готовності підприємств теплоенергетики та погашення боргів за газ. Про це сказала Міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак.

03.10.2019 — 17:08
Вітаємо зі святом, шановні освітяни

Сьогодні з нагоди відзначення Дня працівника освіти в органній залі обласної філармонії відбулися урочистості. Подія, яка зібрала педагогів області спонукає лише до теплих слів та привітань, адже саме освітяни прокладають молодому поколінню дорогу до знань та умінь.

03.10.2019 — 15:30
УВАГА! Оголошення про зміни і умови проведення земельних торгів в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області

Відповідно до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 року № 688 « Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення» реалізація пілотного проекту тривала до 01 жовтня 2019 року. В зв’язку із закінченням терміну дії  пілотного проекту та завершення строку дії […]

03.10.2019 — 11:48
В облдержадміністрації обговорили питання актуальності державної підтримки підприємництва на регіональному рівні

02 жовтня Регіональним фондом підтримки підприємництва по Хмельницькій області за сприяння Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації проведено засідання круглого столу на тему: «Актуальність державної підтримки підприємництва на регіональному рівні. Діагностика проблем бізнесу».

03.10.2019 — 10:21
На Ізяславщині відкрито центр обслуговування клієнтів споживачів газу  

02 жовтня на Ізяславщині відбулася урочиста подія – відкриття сучасного центру обслуговування клієнтів – споживачів газу. Понад 8 тисяч споживачів газу Ізяславщини відтепер зможуть вирішувати усі «газові» справи саме тут.

03.10.2019 — 09:43
Вогнеборці-авіатори з Хмельниччини готові реагувати в режимі 24/7

За планом підсумкової перевірки пожежно-рятувальних підрозділів, вогнеборці-авіатори Старокостянтинівської бригади тактичної авіації імені Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України складали іспит на готовність до виконання завдань за призначенням.

03.10.2019 — 09:38
У листопаді поточного року заплановано проведення в Афінах презентації економічного та інвестиційного потенціалу України

З метою розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також популяризації України за кордоном Посольством України в Грецькій Республіці за організаційної підтримки Грецько- Української палати у листопаді поточного року заплановано проведення в Афінах презентації економічного та інвестиційного потенціалу України. Зазначений захід відбуватиметься за участі представників ділових кіл Греції, Асоціації експортерів та інвесторів, Федерації підприємців Греції […]

03.10.2019 — 09:35
Володимир Зеленський: Настав час для більш системних і ґрунтовних кроків у законодавчій сфері України

Президент України Володимир Зеленський окреслив основні напрями роботи Комісії з питань правової реформи. Глава держави наголосив, що українське суспільство втомилося від обіцянок щодо проведення реформ та очікує реальних змін.