Новини

04.10.2019 — 15:39
Безпека дорожнього руху — це життя!

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод та підвищення безпеки дорожнього руху в осінньо-зимовий період, під керівництвом т.в.о заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Дехтярука відбулося засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху при ОДА.

04.10.2019 — 15:10
09 жовтня у Хмельницькому відбудеться підсумкова конференція “Досвід поширення національного механізму взаємодії cуб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні у Хмельницькій, Чернівецькій  та Луганській областях”

Мета заходу – обговорення результатів реалізації проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», зокрема у Хмельницькій, Чернівецькій та Луганський областях, та напрацювання рекомендацій щодо подальших кроків та дій у сфері протидії торгівлі людьми в Україні Місце проведення: вул. Героїв Небесної Сотні, 8, м.Хмельницький  (Готель «Енеїда», каб.907) […]

04.10.2019 — 12:48
Сонячна станція на місці звалища: чим вражає найпрогресивніша українська громада на Хмельниччині

Дунаївці – містечко на Хмельниччині – стало центром однієї з перших і, як засвідчує досвід, найпрогресивніших українських громад. Їм вдається не тільки ефективно об’єднувати одне місто і аж 50 сіл, а й постійно розвиватися в економічній та соціальній сферах.

04.10.2019 — 12:38
Електронні сервіси служби зайнятості  із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям

Вебсайт  Державної служби зайнятості України «Єдине соціальне середовище зайнятості» (www.dcz.gov.ua ) – це сучасний онлайн-сервіс, що надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні. 

04.10.2019 — 12:33
Відбулась нарада на тему: «Організація підготовки розробки інформаційних матеріалів з питань управління відходами»

3 жовтня в приміщенні Департаменту природних ресурсів та екології ОДА на виконання «Національного плану управління відходами до 2030 року» відбулась нарада на тему: «Організація підготовки розробки інформаційних матеріалів з питань управління відходами».

04.10.2019 — 08:36
4 жовтня — Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин — це міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. Це привід об’єднатись для збереження тваринного світу нашої планети та захистити права домашніх і безпритульних тварин.

04.10.2019 — 08:08
Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дорогі українці!
Можливо, я зараз когось сильно засмучу, але «зрада» скасовується. Пояснюю чому, і дуже прошу вас мене почути.
Почнемо з найголовнішого. Чи хочемо ми завершення війни та повернення всіх українських територій? Так.
Сьогодні існує єдиний майданчик, де ці питання можуть обговорюватися на найвищому рівні. Це – зустріч у Нормандському форматі.