Новини

18.10.2019 — 17:21
#ТиНеТовар: у Хмельницькому пройшла «Хода за свободу»

Сьогодні жителі міста Хмельницького, студенти та небайдужі громадяни взяли участь у глобальній щорічній акції з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, яку світова спільнота відзначає 18 жовтня. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить. Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже шостий рік поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

18.10.2019 — 16:32
Медичні послуги стануть доступнішими для мешканців Лісогринівецької ОТГ

І знову відкриття амбулаторії! Тільки вчора запрацювала амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Квітневому, а вже сьогодні відбулася церемонія відкриття ще однієї, цього разу у Лісових Гринівцях, що в Хмельницькому районі. Нагадаємо, ця амбулаторія вже четверта з тих 27, будівництво яких розпочалося минулого року за програмою “Доступна медицина”.

18.10.2019 — 16:00
20 жовтня – День працівників харчової промисловості

Сьогодні приймали вітання керівники і спеціалісти підприємств без продукції яких не може обійтися жодна людина в світі. 20 жовтня своє професійне свято відзначають працівники  харчової промисловості.

18.10.2019 — 14:54
«Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду»

Протягом 2019 року на залізничних переїздах регіональної філії Південно – Західна  залізниця  через порушення водіями Правил дорожнього руху сталось  9 випадків ДТП, без травмованих та загиблих.

18.10.2019 — 11:25
Польоти вдень і вночі – бомбардувальники літають парами

В бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулась чергова льотна зміна. Екіпажі бомбардувальників СУ-24М виконували польоти на групову злітаність у складі пари на малих та гранично малих висотах у простих метеорологічних умовах вдень і польоти в зоні пілотування вночі. А льотні екіпажі на літаках – розвідниках СУ-24МР виконували польоти в зоні пілотування та за маршрутами і вдень і вночі.

18.10.2019 — 10:59
Програма дій Уряду гарантує послуги українцям для комфортного та безпечного життя, – Олексій Гончарук

17 жовтня Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з керівниками облдержадміністрацій, на якій обговорили ключові задачі щодо покращення якості послуг в регіонах, які гарантуватиме держава кожному українцю для комфортного та безпечного життя.
Від Хмельниччини участь в нараді взяли т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступники голови ОДА, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та інші запрошені.

18.10.2019 — 10:00
Володимир Зеленський підписав закон щодо перерозподілу 1,17 млрд грн на розвиток та утримання автодоріг загального користування

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» № 149-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 жовтня 2019 року.

18.10.2019 — 09:54
Відбулася розширена нарада Хмельницької обласної служби зайнятості

16-17 жовтня на базі Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ відбулась нарада на тему: «Про підсумки діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості за 9 місяців 2019 року та визначення основних завдань для подальшого забезпечення системної роботи щодо надання якісних соціальних послуг населенню і роботодавцям». У заході взяли участь: представники місцевої влади, керівний склад Хмельницького обласного центру зайнятості (ОЦЗ), директори філій Хмельницького ОЦЗ,  Хмельницького та Кам’янець-Подільського міських центрів зайнятості, соціальні партнери, роботодавці.

18.10.2019 — 09:48
Cпеціальне тренування обласної технічної спеціалізованої служби цивільного захисту

17 жовтня під керівництвом директора Департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Олени Бохонської, за участю заступника начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрія Закурдаєва проведено спеціальне тренування обласної технічної спеціалізованої служби цивільного захисту на тему: «Дії органів управління, сил та засобів обласної технічної спеціалізованої служби цивільного захисту при проведенні заходів з евакуації та ліквідації комунальної аварії на ХАЕС».