Новини

22.10.2019 — 18:33
Міністерство фінансів запустило проект «Е-контракт»

Невдовзі у системі єдиної «екосистеми» публічних фінансів з’явиться новий інструмент «Е-контракт», який інтегрує і автоматизує процеси трьох державних систем: Державної казначейської служби, Міністерства фінансів України (E-data – Spending – витрати бюджетних коштів), Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства (Prozorro).

22.10.2019 — 18:24
Відбулася презентація нового проєкту «Е-контракт», який продовжить інформаційну революцію у сфері публічних фінансів

Сьогодні відбулася презентація нового проєкту «Е-контракт», який продовжить інформаційну революцію у сфері публічних фінансів. Проєкт презентували Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Міністерка фінансів Оксана Маркарова, Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет, заступник Міністра економіки Павло Кухта і керівник Державної установи «Відкриті публічні фінанси» Олександр Комареус.

22.10.2019 — 18:19
Питання реінтеграції ветеранів є одним з ключових у співробітництві між Україною та НАТО

Про шляхи реінтеграції ветеранів та підтримку НАТО в цьому питанні говорили Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, Голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков та спеціаліст операційного відділу штаб-квартири НАТО з питань співробітництва з Україною Марчін Кожіел.

22.10.2019 — 18:12
В Пиляві урочисто відкрили нову амбулаторію

Чергова амбулаторія відчиняє свої двері для сільських жителів на Старосинявщині. П’яту з 27 амбулаторій, що будуються в області за програмою “Доступна медицина”, урочисто відкрили у с.Пилява.

22.10.2019 — 18:04
В облдержадміністрації обговорили зміни до Закону України “Про державну службу”

22 жовтня під керівництвом керівника апарату обласної державної адміністрації Оксани Самолюк відбулась робоча зустріч працівників Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях з працівниками апарату облдержадміністрації, служб управління персоналу структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій.

22.10.2019 — 17:07
Інформація про стан освоєння у 2019 році кош­тів державного бюджету, передба­че­них на реалізацію інвестиційних проєктів соціально-економічного розвитку регіонів

У 2019 році Хмельницькій області передбачено фінансову підтримку на суму 1278,0 млн грн, що більше ніж на 136,0 млн грн (1142,0 млн грн) у порів­нянні з минулим роком. Про це сказала начальник управління регіонального розвит­ку та будівництва ОДА  Віра Бригадир,  інформуючи про стан освоєння у 2019 році кош­тів державного бюджету, передба­че­них на реалізацію інвестиційних проєктів соціально-економічного розвитку регіонів.

22.10.2019 — 16:05
Мінрегіон ініціює розробку нового законопроекту щодо врегулювання питань «довгобудів», — Альона Бабак

Міністерство розвитку громад та територій України починає діалог з громадськістю щодо напрацювання нового законопроекту, який би дозволив врегулювати питання добудови об’єктів, які наразі не введені в експлуатацію. Про це повідомила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час спілкування з інвесторами недобудованих будинків в м. Києві.

22.10.2019 — 14:24
В. Кальніченко:  Ми маємо зробити все можливе для покращення розвитку села та зростання добробуту сільських мешканців

Сьогодні під керівництвом т.в.о. голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови адміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та об’єднаних територіальних громад.

22.10.2019 — 12:28
Хмельничанка  виборола  медалі  чемпіонату  Європи з важкої атлетики серед молоді

В Бухаресті триває чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (віком до 20 років) та молоді (віком до 23 років). Команда України, до складу якої увійшли і спортсменки Хмельниччини, представлена 32 важкоатлетами. Першою вдало з наших землячок виступила на цих змаганнях майстер спорту міжнародного класу Ангеліна Ломачинська (м. Хмельницький, обласна організація ФСТ “Динамо”, студентка ХНУ).