Новини

29.10.2019 — 16:16
Держаудитори Хмельниччини провели робочу нараду

29 жовтня Держаудитори Хмельниччини, за ініціативи Державної аудиторської служби України, за участю начальника відділу контролю за виконанням повноважень Держаудитслужби Олександра Кикотя, заступника начальника Західного офісу Держаудитслужби Анатолія Марценюка провели спільну нараду з керівниками слідчих відділів та їх заступниками, а також керівниками інших структурних підрозділів Територіального управління Державного бюро розслідувань розташованого у місті Хмельницькому щодо взаємодії між територіальними підрозділами Державного бюро розслідувань та Державної аудиторської служби України.

29.10.2019 — 14:55
У 2020 році виповнюється 155 років від дня уродин Митрополита Андрея Шептицького, який своїми ділами і своїм життєвим прикладом вийшов за рамки лідерства в УГКЦ і став справжнім провідником українського народу. 

У 2020 році виповнюється 155 років від дня уродин Митрополита Андрея Шептицького, який своїми ділами і своїм життєвим прикладом вийшов за рамки лідерства в УГКЦ і став справжнім провідником українського народу. З цієї нагоди, Громадська рада “Святий Юр” та Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького запрошує усіх бажаючих долучитися до заходів 1 листопада 2019 року […]

29.10.2019 — 12:22
Особлива книга мандрує Україною

Працівники обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка продовжують знайомити з особливою книгою не тільки жителів нашої області, а й здійснюють мандрівки Україною. Команда проєкту, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду, провела більше десяти презентацій. Побували на зустрічі з читачами Національної бібліотеки України для дітей у місті Києві. Разом із авторкою книги “Метелики в крижаних панцирах” Оксаною Радушинською, актором проєкту Ігорем Вилегжаніним та нашою командою спілкувалися з підлітками.

29.10.2019 — 09:55
Уряд розширив державну підтримку програми будівництва доступного житла у 2019 році

Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом» було схвалено на виїзному засіданні Уряду в Маріуполі.
Внесені зміни нададуть можливість учасникам програми обирати більш дешеві об’єкти за межами міста Києва та обласних центрів.

29.10.2019 — 09:52
Департамент природних ресурсів та екології обласної державної адміністрації проводить відбір виконавця земельних торгів на земельні ділянки, що включені в перелік ділянок водного фонду  державної власності, право оренди яких може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону

Департамент природних ресурсів та екології обласної державної адміністрації проводить відбір виконавця земельних торгів на земельні ділянки (згідно з додатком), що включені в перелік ділянок водного фонду  державної власності, право оренди яких може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону. Фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах має проводитись за власний рахунок виконавця земельних […]

29.10.2019 — 09:46
74 підприємця започаткували власний бізнес завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Одним із напрямків діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості є сприяння розвитку підприємницьких ініціатив серед безробітних громадян.
За словами директора обласного центру зайнятості Сергія Черешні, найбільше громадян – більше 40% отримали грошову допомогу на відкриття власної справи на розвиток послуг з ремонту автотранспортних засобів та торгівлі, більше 20% надають різного роду соціальні послуги (перукарські, з ремонту побутової техніки, бухгалтерські, юридичні тощо).

29.10.2019 — 09:26
Чергова перемога наших спортсменів

З 22 по 28 жовтня у м. Вінниці проходив Чемпіонат України серед юніорів та Кубок Поділля серед дорослих з кульової стрільби.  Як і  на попередніх змаганнях, так і цього разу виступ наших земляків був успішним. Вже п’ятий рік поспіль ніхто не може скласти конкуренцію нашим юніоркам.

29.10.2019 — 09:00
Уряд погодив кандидатуру на посаду голови Хмельницької обласної державної адміністрації

28 жовтня Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Так, Уряд погодив призначення голови Хмельницької обласної державної адміністрації – Габінета Дмитра Анатолійовича.