Новини

14.11.2019 — 18:39
На Хмельниччині пройшов “Другий український індустріальний тиждень”

14 листопада на базі Хмельницької торгово-промислової палати організовано Хмельницький регіональний захід “Другий український індустріальний тиждень”. Модератором заходу стала Президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова. До діалогу долучилися представники обласної та місцевої влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, промисловці, спеціалісти різних профілів народного господарства та науки.

14.11.2019 — 17:00
Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

З такими словами звернувся до працівників сільського господарства області т.в.о. голови адміністрації Володимир Кальніченко під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства.
Це свято відзначається щорічно у третю неділю листопада. Сьогодні, напередодні свята, в обласній філармонії відбулися урочисті заходи. Привітати кращих працівників та ветеранів галузі з їхнім професійним святом завітали керівники області, представники міської влади, агроформувань області, ветерани сільськогосподарської галузі Хмельниччини.

14.11.2019 — 16:51
У Департаменті соціального захисту обговорили реформування мережі надання соціальних послуг в області

13 листопада у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбулася семінар-нарада директорів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та  Центрів надання соціальних послуг. Також до роботи долучилися директор Департаменту Світлана Лукомська та профільні фахівці.

14.11.2019 — 15:12
Нову амбулаторію сімейної медицини відкрили у Шутнівцях

Дев’яту амбулаторію, збудовану в рамках програми “Доступна медицина”, відкрили сьогодні в селі Шутнівці, що на Кам’янеччині. Якісні медичні послуги первинки стали ближчими та доступнішими для понад 4000 мешканців навколишніх сіл.
Розділити радість цього без перебільшення святкового моменту з місцевими жителями завітали обласні посадовці, представники районної влади, Слобідсько-Кульчиївецької ОТГ.

14.11.2019 — 14:11
Визначилися переможці обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді

Днями на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні  відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях).

14.11.2019 — 13:48
Головне управління статистики інформує

Індекси споживчих цін у Хмельницькій області у жовтні 2019 року
Індекс споживчих цін по області та Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) у жовтні 2019р. порівняно з попереднім місяцем становив 101,0% та 100,7% відповідно, з початку року – 104,3% та 104,2%.