Новини

15.11.2019 — 16:31
В облдержадміністрації обговорили пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування ОТГ

Сьогодні під керівництвом т.в.о. голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області. До участі в засіданні також долучилися голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови адміністрації, члени робочої групи та представники окремих районів області.

15.11.2019 — 16:02
Державні службовці навчалися працювати з відкритими даними

Сьогодні на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся семінар-тренінг для фахівців, які є відповідальними за реалізацію положень постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”

15.11.2019 — 13:41
В облдержадміністрації відбувся круглий стіл, присвячений 75 річниці від початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини

14 листопада з ініціативи керівництва регіонального суспільно-культурного товариства “Переселенці” та за підтримки облдержадміністрації відбувся круглий стіл присвячений 75 річниці від початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини. Окрім активних членів товариства, до участі в заході долучилися начальник управління інформаційної діяльності облдержадміністрації Інна Михайлова  та заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

15.11.2019 — 10:38
Відбулися курси підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів, які функціонують більше 2-х років

З 12 по 14 листопада на базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено підвищення кваліфікації прийомних батьтків, батьків-вихователів, з метою посилення їх виховного потенціалу, для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які функціонують більше 2 років.
У навчанні взяло участь 5 сімей з Летичівського, 3 – з Деражнянського, 2 – з Городоцького, 1 – з Волочиського, 1 – з Полонського районів.

15.11.2019 — 10:29
Володимир Зеленський обговорив з послами країн «Великої сімки» перебіг реформ в Україні

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з послами країн «Великої сімки» (G7). Співрозмовники обговорили перебіг реформ в Україні.

15.11.2019 — 09:46
Спортивні перемоги Хмельницьких рукопашників

Хмельницькі рукопашники  10 листопада повернулися  додому з Кубку України з рукопашного бою, що пройшов вихідними у столиці. У складі збірної області на Всеукраїнських змаганнях серед дорослої категорії спортсменів, виступали вихованці Хмельницької спортивної підготовчо-поліцейської  школи “Самсон-Право” з міста Хмельницького,  філіалу школи з міста  Старокостянтинова та спортсмени-рукопашники, які є курсантами Національної  академії державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького.

15.11.2019 — 09:00
15 листопада – Всесвітній день рециклінгу (вторинної переробки)

Для того, щоб привернути увагу влади, громадськості та промислових структур до теми вторинної переробки відходів, 15 листопада проводять Всесвітній день рециклінгу (вторинної переробки).
Це свято було започатковано у 1997 році в США Національною рециклінговою коаліцією. Завдяки зусиллям екологів воно розповсюдилося по всьому світу.